Imola tęsia kovą su Monza dėl Italijos GP (10)

Imola tęsia kovą su Monza dėl Italijos GP
logo 2016 Rugsėjo 07 d. 00:21, Force India
Imolos trasos atstovai neketina nuleisti rankų ir toliau tęsia kovą su Monzos trasa dėl galimybės ateityje surengti Italijos GP.
Praėjusį savaitgalį oficialiai buvo paskelbta, kad Monza atstovams pavyko susitarti su F-1 komercijos teisių valdytoju Bernie Ecclestone‘u dėl naujos trijų metų trukmės sutarties. Tiesa, abiejų pusių parašų ant jos dar nėra.
Kaip paaiškėjo, naujos sutarties negalima pasirašyti dėl Imolos atstovų veiksmų. Pastarieji, mano, kad Italijos automobilių klubas (ACI) neteisėtai skyrė dalį valstybės pinigų Monzai, jog pastaroji galėtų susimokėti B. Ecclestone‘ui.
Monzos organizacinio komiteto vadovas Ivanas Capelli atskleidė, kad Italijos teismas bylą pradės svarstyti spalio 26 dieną.
„Romos teismas nagrinės ar Automobilių klubo veiksmai skiriant pinigus Monzai buvo teisėti. Imolos trasos žmonės mano, kad pinigai buvo skirti neteisėtai“, – sakė I. Capelli.
„Pernai buvo atlikti įstatymų pakeitimai, kurie leido Italijos automobilių klubui panaudoti mokesčių mokėtojų pinigus tam, kad būtų sumokėtas mokestis Bernie Ecclestone‘ui. Imola mano, kad yra ne prastesnė nei Monza, todėl jų teigimu, skirti pinigus tik Monzai yra nesąžininga.“
Italijos GP metu B. Ecclestone‘as žurnalistams teigė, kad nauja sutartis dėl F-1 lenktynių rengimo Italijoje turėtų būti pasirašyta po poros savaičių. Paklaustas kodėl delsiama tai padaryti, britas neslėpė, jog naujo kontrakto negalima pasirašyti dėl teisinių veiksmų, kurių ėmėsi Imolos trasos atstovai.

Komentarai (10)
Black_Death
| 09/10 14:03 Atsakyti
Monza tai f1 klasika, viena iš f1 istorinių elementų, kurie mano manymu turėtų likti. asmeniškai man senos trasos neužkliūna užkliūna naujieji Tilke'dromai kur pažiūri startą ir viskas aišku. Ir aplamai, senieji fanai nori ne apsiašarojusių mergaičių pasivažinėjimo ir kliūčių apvažiavimo su DRS. Reikia grįžti į f1 pradžia, į gladiatorių laikus. Vakar žiūrėjau motogp 1996 skirtumas tik moto išvaizdoje ir gabaritų, bei vairuotųjų pavardės jau primirštos, kova nepasikeitus. Dėl manęs tai tai Bernis tegu daro kaip nori, vis vien dažniausiai tik naujienas perskaitau, o žiūriu,stebiu kokias nors motociklų lenktynes.
Hellas
| 09/09 00:55 Atsakyti
Ne, Monza tai MUST BE. Imola gali su nemcais kas 2 metus keistis arba vietoj ju, tie gi ten verkia del saibu jau kelinti metai, tai lai keicia.
playmax
| 09/07 21:21 Atsakyti
Monza vapšė viena geriausiu trasų vien dėl žiūrovu skaičiaus. Norint įdomumo reik visiems tą patį bolidą duot.
Mantas Rėkus
| 09/07 20:32 Atsakyti
gali keitinet kaip vokietijos ir gaunasi puikiai
Life
| 09/07 14:56 Atsakyti
Šiemet lenktynės visai įdomios buvo. Trasa irgi gera, greita, tikrai būtų gaila netekti etapo. :)
Larensas
| 09/07 14:34 Atsakyti
imola geriau tuo, kad ten bent traukinys susidaro, bent kovos įspūdis, o monzoj išvis po vieną laksto dažniausiai, bet šiaip ar taip dvi blogiausios trasos.
Aš Vytautas
| 09/07 14:08 Atsakyti
kiek vyko lenktynių ten seniau, tai dauguma tikrai nuobodesnės nei monzoje.
loretis
| 09/07 12:28 Atsakyti
Norėčiau pamatyti f1 imolos trasoje. Vaizdžiai jis man geriau atrodo
marcys
| 09/07 01:47 Atsakyti
db, pritariu tau. bet, matyt, vien del finansavimo jie to nedarys.
db
| 09/07 00:39 Atsakyti
tegu keitinėjasi kaip Vokietijos gp, ir kaip seniau Japonijos gp buvo
×

TOP naujienos