Imoloje tikisi, kad bus galima įleisti žiūrovus (1)

Imoloje tikisi, kad bus galima įleisti žiūrovus
logo Spalio 26 d. 17:13, Honda F1 Press Office

Kitas „Formulės-1“ etapas  - Emilijos-Romanijos GP Imoloje vyks garsiajame Enzo ir Dino Ferrari vardo autodrome, tai bus 13-tas šio sezono etapas. Iš pradžių organizatoriai planavo jį surengti su gausiu būriu sirgalių tribūnose, ners vėliau dėl pandemijos teko apsiriboti 13 114 žmonių skaičiumi. Epidemiologinė situacija Italijoje šiuo metu prastėja ir vietos valdžia gali visai uždrausti sirgalių lankymąsi sporto varžybose.

Antra vertus, „Formula Imola“ kompanija tikisi, kad valdžios požiūris į „Formulės-1“ lenktynes, kurios šiame autodrome vyks pirmą kartą nuo 2006 metų, bus pakankamai lankstus ir į autodromą bus įleisti bent tie žiūrovai, kurie iki šios dienos nusipirko bilietus.

„Mes tikimės, kad valdžia suteiks galimybę surengti eksperimentą taikant inovatyvius sirgalių kontrolės būdus, kurie būtų taikomi įleidimo į autodromą punktuose, - kalbama lenktynių organizatorių pranešime. - Socialinės distancijos laikymosi kontrolė leistų mums pratęsti aktyvumą, priešingu atveju šis verslo segmentas, kuriame dirba tūkstančiai kompanijų, bus pasmerktas žlugti“.

Suprantama, kad galutinį žodį tars Emilijos-Romanijos savivalda ir Italijos vyriausybė. Jei bus priimtas griežtas sprendimas dėl to, kad lenktynės turi būti rengiamos prie tuščių tribūnų, „Formula Imola“ ieškos „adekvačių būdų kaip grąžinti pinigus“ tiems, kurie jau nusipirko bilietus į būsimą etapą.


Komentarai (1)
AF1
IP: dce8496 | 10/26 21:32 Atsakyti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas