Imolos vadovas ragina Italijoje surengti trejas F-1 lenktynes

Imolos vadovas ragina Italijoje surengti trejas F-1 lenktynes
logo 2020 Birželio 24 d. 21:50, Honda F1 Press Office

Imolos trasos vadovas Uberto Selvatico Estense ragina F-1 vadovus šiemet Italijoje surengti net trejas lenktynes skirtingose trasose.

Manoma, kad po varžybų Monzos trasoje, antrosios F-1 lenktynės Italijoje greičiausiai bus surengtos Mugello lenktynių žiede. Nepaisant to, Imola nepraranda vilties ir siÅ«lo į šių metų F-1 tvarkaraštį įtraukti dar vienas lenktynes Italijoje.

„Imola turi „Formulę-1“ savo DNR. Šioje trasoje buvo įrašyta dalis F-1 istorijos. Reiktų to nepamiršti ir tuo didžiuotis“, - sakė Imolos trasos vadovas Uberto Selvatico Estense.

„Žvelgiant į priekį ir galvojant apie vietos ekonomiką, mÅ«sų tikslas šiemet yra sugrąžinti pasaulinio lygio čempionatą į Imolos trasą. GalbÅ«t kartu su Monza ir Mugello šiemet Italijoje galėtų bÅ«ti surengtos trejos lenktynės.“

„Su dideliu pasišventimu ir aistra dar šių metų balandžio mėnesį pradėjome derybas su vietos ir regiono institucijomis bei F-1. Tikimės, kad šalies sporto valdžia palaikys mÅ«sų kandidatÅ«rą šių metų sezonui.“

Šiandien bandomuosius važiavimus Imolos trasoje surengė „AlphaTauri“ komanda. Filmavimams skirtą dieną išnaudojusi italų ekipa važiavimų metu naudojo du bolidus: 2018 m. ir 2020 metų.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778