A. Prostas: norėčiau pasilikti „Formulėje-1“

A. Prostas: norėčiau pasilikti „Formulėje-1“
logo Sausio 21 d. 14:11, Alpine Racing

Alainas Prostas po nedidelio skandalo išsiskyrė su „Alpine“ komanda, kurioje atliko nevykdomojo direktoriaus pareigas, apkaltindamas „Alpine“ vadovą Laurentą Rossi valdžios uzurpacija. Tačiau nežiūrint to, A. Prostas pokalbyje su „RacingNews365“ pareiškė, kad norėtų išlikti „Formulės-1“ dalimi...

Alainas Prostas: „Turiu didelę darbo „Formulėje-1“ patirtį ir jei atsiras galimybė ją panaudoti ateityje, aš ja pasinaudosiu. „Formulė-1“ - tai mano pasaulis, kažkuria prasme – mano šeima, aš čia visus pažįstu. Bet aš neieškau naujo darbo.

Didžiuojuosi savo pasiekimais, bet man svarbu turėti malonumą dirbant. Santykiai su žmonėmis yra labai svarbūs. Tai, kad dabar neturiu darbo, nėra problema. Man 66 metai, aš turiu ir kitų interesų, bet jei sugebėsiu pasilikti „Formulėje-1“, tai tą ir padarysiu.

Aš norėjau dalyvauti FIA prezidento rinkimuose, tačiau pavėlavau su paraiška. Aš kalbėjausi su Jeanu Todtu, su Grahamu Stokeriu (kandidatu į prezidentus). Mes kalbėjome, kad jei Grahamas taps prezidentu, aš tapčiau jų atstovu „Formulėje-1“. Tai būtų buvę įdomu.

Aš kalbėjau ir su Mohammedu ben Sulayemu Paryžiuje prieš pat rinkimus, bet mes nesvarstėme galimo mano bendradarbiavimo su FIA. Dabar federacija – nauja organizacija, naujas prezidentas ir aš neturiu supratimo, kad vyks toliau.

Esu atviras pasiūlymams ir laisvas. Jau sakiau, kad naujo darbo neieškau, bet esu pasirengęs svarstyti visus pasiūlymus. Jei pasiūlymai bus įdomus, aš jais pasinaudosiu“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 28
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas