Greičiausi ratai
15
Konstruktorių taurės
2
2021 m. Komanda iškovojo 1 pergalę. Vengrijoje vykusiose lenktynėse triumfavo Estebanas Oconas. O Fernando Alonso Katare surengtose varžybose iškovojo prizinę vietą, finišavęs trečias.
KOMANDA

Komandos istorija

2000
“Renault” įsigyja “Benetton” komandą, bet tik po dviejų metų įžengia į F-1 savo vardu.

2001
Naujas variklis labai nepatikimas ir stokoja galios - tik 7-ą vietą čempionate.

2002
“Benetton” nebėra, dabar komanda vadinasi “Renault” , bolidus varo nauji “Renault” varikliai. Pilotai šiam sezonui yra J.Trulli ir J.Buttonas. Debiutinio sezono rezultatas - 4-a vieta konstruktorių įskaitoje.

2003
Šiame sezone "Renault" bolidus pilotavo J.Trulli ir F.Alonso. Fernando pelnė pirmą pergalę, po "Renault" sugrįžimo į F-1. Ekipa liko 4-je vietoje galutinėje įskaitoje.

2004
3-a vieta Konstruktorių įskaitoje (F.Alonso, J.Trulli ir J.Villeneuve`as).

2005

Pagaliau "Renault" pasiekė ilgai laukto tikslo - ekipa nugalėjo Konstruktorių įskaitoje, o asmeninėje - Fernando Alonso tapo čempionu! (F.Alonso ir G.Fisichella).

2006
1-a vieta Konstruktorių įskaitoje (F.Alonso, G.Fisichella).

2007

3-ia vieta Konstruktorių įskaitoje (H. Kovalainenas, G. Fisichella).

2008

Prastas sezonas ekipai ,tačiau daug žadanti čempionato pabaiga. Pilotai - F. Alonso ir N. Piquet.

2009

8-ia vieta Konstruktorių įskaitoje (F. Alonso ir N. Piquet, R. Grosjeanas).

2010

Kartkartėmis sužibančią komandą traukė R. Kubica, o V. Petrovas daugiausiai tik degino savo atneštus pinigus avarijomis ir apskritai prastais rezultatais. 5 vieta. Lenktynininkai: R. Kubica, V. Petrovas.
2011

Dar prieš sezoną komanda neteko savo lyderio R. Kubicos. Čempionatas pradėtas stipriai – dvi apdovanojimų pakylos pradžioje, tačiau vėliau smukta vis labiau žemyn. 5 vieta. Lenktynininkai: V. Petrovas, N. Heidfeldas, B. Senna.

2012

Komandos pavadinimas keičiamas iš "Reanault F1 team" į "Lotus F1 team“. Po dvejų metų pertraukos į "Formulę-1" grįžta K. Raikkonenas. Jis padeda komandai pakilti į 4-tą Konstruktorių taurės įskaitos vietą. Iškovota 1 pergalė bei 10 kartų lipta ant prizininkų pakylos.
Lenktynininkai: K. Raikkonenas, R. Grosjeanas.

2013

Užimta 4 vieta Konstruktorių taurės įskaitoje. Iškovota 1 pergalė bei 14 kartų lipta ant prizininkų pakylos. Lenktynininkai: K. Raikkonenas, R. Grosjeanas.

2014

K. Raikkoneną keičia P. Maldonado. Po kelių sėkmingų sezonų, koamndai nepavyko sukurti gero bolido. Ekipos pilotai surinko tik 10 taškų, ir buvo užimta tik 8 - ta vieta. Lenktynininkai: P. Maldonado, R. Grosjeanas.

2015

Komanda pakeitė variklių tiekėją iš „Renault" į „Mercedes". Finansinių sunkumų kamuojama ekipa užėmė 6 vietą konstruktorių taurėje, bei iškovojo 78 taškus. taškų, ir buvo užimta tik 8 - ta vieta. Lenktynininkai: P. Maldonado, R. Grosjeanas.

2016

Finansinių problemų kamuojamą „Lotus" komandą nuperka „Renault" koncernas. Ekipa vėl naudos „Renault" jėgaines. Ekipą paliko R. Grosjeanas ir Pastoras Maldonado, o į jų vietas užėmė Jolyonas Palmeris ir Kevinas Magnussenas.

2017

Didelis žingsnis į priekį tuometinei „Renault Sport Formula One Team“ komandai. Sezonas, kuriame startavo pirmasis komandos bolidas, kuriame veikė pačios „Renault“ kurtas variklis. Surinkti 57 taškai leido komandai užsitikrinti 6-ąją vietą galutinėje konstruktorių įskaitoje ir gerokai pagerinti pozicijas lyginant su 2016-ųjų rezultatais. Lenktynininkų dueto sudėtis: Nico Hulkenbergas ir Carlosas Sainzas, kuris 17-ame etape pakeitė iki tol komandai atstovavusį Jolyoną Palmerį.

2018

Sezonas, kuriame „Renault Sport Formula One Team“ komandai pavyko užsitikrinti „geriausios iš visų likusiųjų“ komandos titulą. Iškovota 4-oji vieta galutinėje konstruktorių įskaitoje ir surinkti 122 taškai. Lenktynininkų dueto sudėtis 2018-ųjų sezone lieka nepakitusi. Daug vilčių ateičiai kėlė pasirašyta dviejų metų sutartis su Danieliu Ricciardo, nusprendusiu palikti „Red Bull“ komandą, pakeitusį Carlosą Sainzą.

2019

Pelniusi 91 tašką „Renault F1 Team“ 2019-iais galutinėje konstruktorių įskaitoje užėmė 5-ąją vietą ir buvo aplenkta naujųjų savo klientų „McLaren“ komandos. 2019-ųjų sezone komandos lenktynininkų dueto sudėtis liko nepakitusi.

2020

Trys pasirodymai ant prizininkų pakylos ir surinktas dvigubas 2019-ųjų taškų kraitis. 181 taškai leido „Renault“ komandai ne tik užsitikrinti 5-ąją vietą galutinėje konstruktorių įskaitoje, bet ir iki paskutinių etapų kovoti su „Racing Point“ ir „McLaren“ dėl 3-ios vietos. 2020-iais Danielio Ricciardo komandos draugu tapo „Mercedes“ paramą turintis ir po metų pertraukos į F-1 sugrįžęs Estebanas Oconas. 2021-iais su „McLaren“ sutartį pasirašiusį Danielį Ricciardo pakeitė dukart F-1 čempionas Fernando Alonso, o „Renault“ tapo „Alpine F1 Team“.