IndyCar. „Indianapolis 500“ lenktynes iš „pole“ pozicijos pradės S. Dixonas

logo 2021 Gegužės 23 d. 23:31, Chris Owens / IndyCar

Daugkartinis „IndyCar“ čempionas Scottas Dixonas buvo greičiausias kvalifikaciniuose važiavimuose, kuriuose varžėsi devyni greičiausi sportininkai ir iškovojo „pole“ poziciją „Indianapolis 500“ lenktynėms.

Sportininkas buvo greičiausias šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje, kurioje varžėsi visi 35 dalyviai. S. Dixonas greičiu varžovams nenusileido ir šiandien, užfiksavęs geriausią rezultatą.

„Ganassi“ lyderis trasoje pasirodė paskutinis ir buvo greitas pirmuose trijuose ratuose. Bet įveikiant ketvirtą, sportininko tempas krito. Nepaisant to, jis 0,0197 sek. pranoko antroje vietoje likusį Coltoną Hertą.

C. Herta trasoje pasirodė priešpaskutinis ir greičiu pranoko iki tol pirmavusius „Carpenter“ komandos sportininkus - Rinusą VeeKay ir Edą Carpenterį. Pastarieji du buvo vieninteliai tarp devynių sportininkų, pilotavę bolidus su „Chevrolet“ varikliais.

Kiti du „Ganassi“ komandos lenktynininkai Tony Kanaanas ir Alexas Palou iškovojo atitinkamai penktą ir šeštą startines pozicijas.

Treniruotėse greičiu neišsiskyręs Ryanas Hunteris-Reay‘us svarbiausioje kvalifikacijos dalyje iškovojo septintą startinę poziciją. O iš aštuntos ir devintos pozicijų lenktynes pradės Helio Castronevesas ir Marcusas Ericssonas.