„IndyCar“ komandos susidomėjo F-1 pilotais (2)

„IndyCar“ komandos susidomėjo F-1 pilotais
logo 2018 Rugsėjo 22 d. 02:20, McLaren

„IndyCar“ komandos susidomėjo F-1 pilotais, kurie po šių metų sezono bus priversti ieškotis darbo kitur.

Amerikiečių ir britų ekipos nusitaikė į Stoffelį Vandoorne‘ą, Estebaną Oconą ir šiemet į DTM sugrįžusį Pascalį Wehrleiną.

S. Vandoorne‘as antrus metus atstovauja „McLaren“ komandai. Bet pastaroji jau informavo belgą, jog jo vietą kitąmet užims Lando Norrisas. Belgas, prieš kelis metus tapęs GP2 (dabar F-2) čempionu, panašu, jog liks be vietos F-1, tad pradėjo derybas su viena iš JAV komandų.

„Mes kalbėjomės su juo. Kol kas sunku pasakyti kuo visa tai baigsis. Bet jis ketina apsvarstyti mūsų pasiūlymą“, - sakė „Coyne“ komandos savininkas Dale‘as Coyne‘as.

Pastarasis taip pat patvirtino, kad sutartį su belgu norėtų pasirašyti visam sezonui. Jei pavyktų pasiekti susitarimą, S. Vandoorne‘as kitais metais taptų Sebastieno Bourdais komandos draugu.

D. Coyne‘as pridūrė, kad jį domina dar du lenktynininkai iš Europos. Amerikiečio teigimu, artimiausiu metu jis planuoja pasikalbėti su dabartiniu „Force India“ pilotu E. Oconu ir buvusiu F-1 lenktynininku P. Wehrleinu.

S. Vandoorne‘u, E. Oconu ir P. Wehrleinu domisi ne tik minėtoji „Coyne“, bet ir „Schmidt“, kuri ieško pamainos traumas besigydančiam Robertui Wickensui, ir britų komanda, šiemet debiutavusi „IndyCar“ čempionate, „Carlin“, kitąmet planuojanti naudoti tris bolidus.

Komentarai (2)


Norge
| 2018 Rugsėjo 22 d. 11:44
Klepsidra
| 2018 Rugsėjo 22 d. 08:12

Vandoorne gali pakeisti Kvyata Ferrari

tik tuo atveju, jei giovanazi, 2 kartus sukulusi sauberi, priims i sauberius :)
Klepsidra
| 2018 Rugsėjo 22 d. 08:12
Vandoorne gali pakeisti Kvyata Ferrari
×

F-1.lt pulsas