IndyCar. Laguna Seca trasoje varžovus greičiu pranoko C. Herta

logo 2019 Rugsėjo 22 d. 01:45, Stephen King / IndyCar

Laguna Seca trasoje vykusioje paskutinėje „IndyCar“ sezono kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo dėl čempiono titulo kovojančius sportininkus greičiu pranokęs Coltonas Herta.

Tik šiemet čempionate debiutavęs amerikietis vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 10,141 sek. ir vos 0,04 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Ganassi“ pilotą Scottą Dixoną. C. Hertai tai trečioji „pole“ sezone.

Tik 0,02 sek. iki trečiosios vietos pritrūko Alexanderiui Rossi, kuris paskutinėje kvalifikacijos dalyje aplenkė čempionato lyderį Josefą Newgardeną. Pastarasis galbūt galėjo iškovoti aukštesnę startinę poziciją, bet įveikdamas paskutinį greitą ratą suklydo antrame trasos posūkyje.

Lėčiausi paskutinėje važiavimų dalyje buvo Jamesas Hinchcliffe‘as ir Simonas Pagenaud. Pastarasis, kartu su A. Rossi, antroje kvalifikacijos dalyje greičiu pranoko Willą Powerį ir sutrukdė australui patekti į kitą etapą. Tarp šešių greičiausių nepatekęs W. Poweris liko septintas.

Paskutinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės Laguna Seca trasoje prasidės sekmadienį 22:15 val. Lietuvos laiku.