IndyCar. Mid-Ohajuje - penktoji W. Powerio „pole“ pozicija

logo 2017 Liepos 29 d. 22:53, IndyCar

„Penske“ komandos lenktynininkas Willas Poweris buvo greičiausias Mid-Ohajaus trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir iškovojo penktąją „pole“ poziciją šių metų sezone.

Australas minėtoje trasoje vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose yra nugalėjęs tris kartus, bet iki šiol nė karto lenktynėse nelipo ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Šiandien patekęs į paskutinę kvalifikacijos dalį, W. Poweris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 04,1720 sek. ir iškovojo 49-ąją „pole“ poziciją karjeroje.

Toronte vykusiose lenktynėse triumfavęs antrasis „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas kvalifikacijoje liko antras, W. Poweriui nusileidęs 0,1347 sek. Tai bus pirmas kartas šiemet, kai amerikietis lenktynes pradės iš pirmos startinės eilės.

Takuma Sato buvo vienintelis „Andretti“ ekipos pilotas, kuriam pavyko prasibrauti į paskutinę kvalifikacijos dalį. Aplenkęs Grahamą Rahalą, japonas iškovojo trečią startinę poziciją.

Penktą rezultatą kvalifikacijoje užfiksavo trečiasis „Penske“ pilotas Helio Castronevesas. Tuo tarpu praeityje penkis kartus Mid-Ohajaus trasoje nugalėjęs Scottas Dixonas liko šeštas.

Prieš metus lenktynėse triumfavęs Simonas Pagenaud šį kartą liko už greičiausiųjų šešetuko ribos ir varžybas turės pradėti iš septintos vietos.

„IndyCar“ lenktynės Mid-Ohajaus trasoje prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.