IndyCar. Mid-Ohajuje - trečioji A. Rossi „pole“ pozicija

logo 2018 Liepos 28 d. 23:01, IndyCar

Mid-Ohajuje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo tik vieną greitą ratą paskutinėje važiavimų dalyje įveikęs „Andretti“ pilotas Alexanderis Rossi.

Amerikietis vieną trasos ratą įveikė per 64,6802 sek. ir 0,2 sek. pranoko prieš metus kvalifikacijoje nugalėjusį „Penske“ atstovą Willą Powerį. Tuo tarpu australas, kuriam rytojaus lenktynės bus 200-osios, vos 0,1 sek. pranoko A. Rossi komandos draugą Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

Čempiono titulą ginantis „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas kvalifikacijoje liko ketvirtas. Amerikietis nuo A. Rossi atsiliko beveik puse sekundės. J. Newgardenas vos 0,04 sek. pranoko penktą vietą užėmusį „Schmidt“ komandos lenktynininką, čempionato naujoką, Robertą Wickensą.

Didžiausią staigmeną kvalifikacijoje pateikė čempionato naujokės „Carlin“ ekipos pilotas Maxas Chiltonas. Britas sugebėjo patekti į antrą važiavimų dalį ir iškovoti šeštą startinę poziciją.

Kvalifikacijoje už trasos išlėkė ir bolidą apgadino „Schimdt“ komandos sportininkas Jamesas Hinchcliffe‘as. Dėl šio incidento važiavimai laikinai buvo sustabdyti. Už tai buvo anuliuoti du geriausi sportininko rato įveikimo laikai, tad kanadietis nukrito į dešimtą vietą.

Dėl incidento trasoje savo rato įveikimo laikų nebegalėjo pagerinti „Ganassi“ komandos lenktynininkai Edas Jonesas ir čempionato lyderis Scottas Dixonas, kuris liko devintas. Panašus likimas ištiko ir abu „Rahal“ sportininkus - Grahamą Rahalą ir Takuma Sato. Amerikietis kvalifikaciją baigė septintas, o japonas - aštuntas.

„IndyCar“ lenktynės Mid-Ohajaus trasoje prasidės sekmadienį 23:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę lenktynių transliaciją bus galima stebėti per „Viasat Sport Baltic“ TV kanalą.