IndyCar. „Pole“ pozicijas St. Luise iškovojo W. Poweris ir T. Sato

IndyCar. „Pole“ pozicijas St. Luise iškovojo W. Poweris ir T. Sato
logo 2020 Rugpjūčio 29 d. 20:32, Joe Skibinski / IndyCar

Sent Luiso ovale vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje po „pole“ poziciją šio savaitgalio lenktynėms pasidalino „Penske“ pilotas Willas Poweris ir „Indianapolis 500“ varžybų nugalėtojas Takuma Sato.

Kad kvalifikacijoje virs atkakli kova dėl aukštų pozicijų buvo aišku po įvykusių treniruočių, kuriose visus sportininkus skyrė 0,8 sek.

Kaip ir Ajovos trasoje, „IndyCar“ vėl naudojo alternatyvų kvalifikacijos formatą - pirmas greitas ratas nulemia poziciją pirmosioms savaitgalio lenktynėms, o antrasis - antrosioms.

Įveikus pirmąjį greitą ratą, geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo ir „pole“ šios dienos varžyboms iškovojo „Penske“ ekipos pilotas Willas Poweris. Tuo tarpu antrojo rezultato pakako tik trečiai starto pozicijai sekmadienio lenktynėms.

Treniruotėse buvęs greičiausias „McLaren“ pilotas Pato O‘Wardas pirmas šio savaitgalio lenktynes pradės antras, o sekmadienį vyksiančias varžybas iš ketvirtos pozicijos.

Čempionate pirmaujantis „Ganassi“ lenktynininkas Scottas Dixonas trasoje pasirodė paskutinis. Kivis kvalifikacijoje užfiksavo trečią rezultatą. Sportininkas lenktynes pradės viena pozicija aukščiau už komandos draugą Marcusą Ericssoną.

Įveikęs savo pirmąjį greitą ratą „Indy 500“ nugalėtojas T. Sato buvo penktas. Antrasis japono laikas buvo daug geresnis, tad pilotas rytojaus lenktynes St. Luise pradės iš „pole“ pozicijos.

Šiandien „IndyCar“ lenktynės prasidės 22:45 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai 1

Rezultatai 2


Komentarai (0)
×

TOP naujienos