IndyCar. St. Luise - 50-oji S. Dixono pergalė

IndyCar. St. Luise - 50-oji S. Dixono pergalė
logo 2020 Rugpjūčio 30 d. 01:06, Joe Skibinski / IndyCar

Šeštadienį St. Luise vykusiose „IndyCar“ lenktynėse Scottui Dixonui pavyko atlaikyti Takuma Sato spaudimą ir finišo liniją kirtus pirmoje vietoje iškovoti 50-ąją pergalę karjeroje.

Ilgą laiką varžybose pirmavo geriausiu „Indy 500“ naujoku pripažintas „McLaren“ komandos atstovas Pato O‘Wardas. Jam iš paskos sekė minėtasis S. Dixonas.

Minėti du sportininkai savo paskutinius sustojimus atliko iki finišo likus 38 ratams. „McLaren“ šiemet giriama už puikiai atliekamą darbą sustojimų metu. Bet šÄ¯ kartą varžovus pranoko „Ganassi“. Pastarosios pilotas S. Dixonas po sustojimo į trasą grįžo priekyje P. O‘Wardo.

S. Dixonas ėmė tolti nuo varžovų ir vienu metu turėjo poros sekundžių persvarą. Tuo tarpu T. Sato, paskutinį sustojimą atlikęs iki finišo likus 24 ratams, ėmė vytis P. O‘Wardą. Japonas į trasą galėjo sugrįžti pirmoje vietoje, bet sustojimų metu susidÅ«rė su problemomis ir prarado tris sekundes.

Grįžęs į trasą T. Sato aplenkė P. O‘Wardą ir pavijo S. Dixoną, tačiau įveikti jo taip ir nespėjo. Tad S. Dixonas šventė pergalę, tuo tarpu japonui teko pasitenkinti antra vieta.

Paskutiniuose ratuose už savęs Coltoną Hertą išlaikęs P. O‘Wardas finišo liniją kirto trečias ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė buvęs F-1 pilotas Marcusas Ericssonas.

Kvalifikacijoje nugalėjusiam Willui Poweriui lenktynių metu prakiuro padanga. Australas pirmąsias šio savaitgalio lenktynes baigė tik septynioliktas.

Sėkmė nuo kai kurių sportininkų nusisuko lenktynėms vos prasidėjus. Starto metu į avariją pateko Simonas Pagenaud, Alexanderis Rossi, Zachas Veachas, Marco Andretti, Edas Carpenteris, Alexas Palou, ir Oliveris Askew. Teisėjai nubaudė pastaruosius du už sukeltą incidentą.

Antrosios šios savaitgalio „IndyCar“ lenktynės, kurias iš „pole“ pradės T. Sato, prasidės sekmadienį 22:45 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos