IndyCar. W. Poweris nugalėjo anksčiau laiko Pocone pasibaigusiose lenktynėse (1)

IndyCar. W. Poweris nugalėjo anksčiau laiko Pocone pasibaigusiose lenktynėse
logo 2019 Rugpjūčio 19 d. 01:48, Joe Skibinski / IndyCar

Pocono trasoje dėl prasto oro anksčiau laiko pasibaigusiose „IndyCar“ lenktynėse nugalėjo ir pirmąją pergalę šiemet iškovojo „Penske“ komandos pilotas Willas Poweris.

Jau pirmame varžybų rate įvyko didžiulė avarija. Incidento kaltininku tapo Takuma Sato. Japonas kliudė greta važiavusį Alexanderį Rossį, kuris trenkėsi į komandos draugą Ryaną Hunterį-Reay‘ų. Po smūgio į apsauginę sieną T. Sato bolidas kliudė Felixo Rosenqvisto automobilį. Avarijoje taip pat sudalyvavo ir Jamesas Hinchcliffe‘as. Nei vienas iš sportininkų rimtų sužalojimų nepatyrė.

Po avarijos lenktynės ilgam buvo sustabdytos. O vėliau pratęstos. Sportininkams įveikus 128 ratus iš 200, varžybos vėl buvo sustabdytos ir paskelbtos baigtomis dėl prastų oro sąlygų.

Lenktynių metu W. Poweris sugebėjo iš rikiuotės priekio nusiristi iki rikiuotės galo, o vėliau tapti varžybų lyderiu ir nugalėti.

Australas lenktynes pradėjo trečias, bet įvykus avarijai sportininkas pervažiavo per trasoje pažirusias nuolaužas ir buvo priverstas atlikti neplanuotą sustojimą. Taip „Penske“ pilotas nusirito į rikiuotės galą.

Į trasą sugrįžęs W. Poweris aplenkė ne vieną varžovą. O įveikęs Scottą Dixoną tapo lenktynių lyderiu. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo varžybų nugalėtoją nulėmęs lenkimas.

Minėtasis S. Dixonas po paskutinio savo sustojimo nebuvo patenkintas padangomis, tad neturėjo daug šansų atsilaikyti prieš W. Powerį, o praradęs poziciją ją susigrąžinti.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo kitas „Penske“ ekipos pilotas Simonas Pagenaud.

Kurį laiką dėl pirmosios vietos kovojęs Santino Ferrucci varžybų pabaigoje nukrito į ketvirtą vietą, kurioje ir finišavo.

Penktas finišavęs Josefas Newgardenas padidino persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje. Čempionate pirmaujantis amerikietis antrą vietą užimantį A. Rossį lenkia 35 taškais. Dar penkiais taškais nuo amerikiečio atsilieka S. Pagenaud.

Rezultatai


Komentarai (1)
Klepsidra
| 08/19 11:01 Atsakyti
klasikinis sato pasizymejimas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas