Iš C. Leclerco pavogtas 320 tūkst. vertės laikrodis

Iš C. Leclerco pavogtas 320 tūkst. vertės laikrodis
logo 2022 Balandžio 19 d. 20:05, Ferrari

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas nenukentėjo po to, kai pirmadienio vakarą Italijoje iš jo buvo pavogtas 320 tūkst. JAV dolerių vertės „Richard Mille“ laikrodis.

Remiantis pranešimais, Velykų pirmadienį Toskanos mieste Viareggio monakietis buvo su draugais, tarp kurių buvo ir jo treneris Andrea Ferrari.

Apie 22 val. vakaro jie buvo neapšviestame Via Salvatori rajone, kai C. Leclercą atpažino gerbėjai ir sustabdė jį nusifotografuoti bei gauti autografų.

Kilus mažam sąmyšiui, kai į C. Leclercą dėmesį atkreipė daugiau gerbėjų, vagis sugebėjo nuo jo rankos nuimti laikrodį ir pabėgo sportininkui nespėjus to pastebėti. Vagis pasišalino, o C. Leclercas apie tai pranešė policijai, kuri dabar atlieka tyrimą ir aiškinasi, ar apiplėšimas buvo oportunistinis, ar iš anksto suplanuotas.

Sportininko treneris A. Ferrari, kuris yra kilęs iš Viareggio, antradienį socialiniuose tinkluose išreiškė nepasitenkinimą.

„Via Salvatori jau kelis mėnesius yra visiškoje tamsoje. Mes dėl to skundžiamės jau kelis mėnesius. Vakar vakare Via Salvatori mus apiplėšė. Anksčiau ar vėliau gal bus sutvarkytas apšvietimas? Klausia draugas“, - rašė A. Ferrari.

Šveicarų laikrodžių gamintojas „Richard Mille“ yra ilgametis C. Leclerco rėmėjas, o pernai jis tapo oficialiu „Ferrari“ partneriu.

C. Leclercas nėra pirmasis F-1 lenktynininkas, iš kurio buvo atimtas brangus laikrodis. Praėjusiais metais iš Lando Norriso, po „Euro 2020“ finalo „Wembley“ stadione, buvo pavogtas „Richard Mille“ laikrodžio prototipas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332