Ispanijoje – naujas „Toro Rosso“ difuzorius (9)

Ispanijoje – naujas „Toro Rosso“ difuzorius
logo 2009 Balandžio 28 d. 08:20, Getty Images
Toro Rosso“ vadovas Franzas Tostas prasitarė, kad jau kitose „Formulės-1“ čempionato lenktynėse, Ispanijos GP Barselonos trasoje, šios ekipos bolide bus sumontuotas atnaujintas difuzorius.
Komanda tikisi, kad modifikuotas svarbus aerodinamikos įtaisas padidins automobilio prispaudžiamąją galią ir padės lenktynininkams Sebastienui Buemi ir Sebastienui Bourdais patekti į pirmąjį kvalifikacijos penkioliktuką.
„Mes turėsime šiek tiek atnaujintą galinį difuzorių, suteiksiantį mums daugiau prispaudžiamosios galios“, - atskleidė F. Tostas.
„Visa rikiuotė yra labai panašaus pajėgumo, todėl norint gerai pasirodyti sekmadienį, reikia gerai kvalifikuotis“, - teigė austras.
„O tai yra sunku, nes į vieną dešimtąją (sekundės dalį – red. past.) sutelpa apie penkis bolidus, todėl norint prasibrauti iš pirmosios kvalifikacijos dalies reikia būti labai gerai pasiruošusiems“, - pridūrė jis.
Kol kas neaišku, ar „Toro Rosso“ Ispanijoje jau turės dviaukštį difuzorių, ar tik kiek modifikuotą įprastinę šio įtaiso versiją.
Primename, kad komanda naudoja iš esmės tą patį bolidą, kaip ir „Red Bull“ komanda, o šios technikos vadas Adrianas Newey anksčiau tikino, jog dviaukštis difuzorius bus paruoštas ne anksčiau lenktynių Monake.
Vis dėlto, negalima atmesti galimybės, kad „Toro Rosso“ lenktynininkai varžybų Ispanijoje metu atliks bandytojų vaidmenį, išmėgindami pirminį naujos kartos difuzoriaus variantą.

Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Orezon
| 04/28 22:45 Atsakyti
Pritariu Minde2. :) O šiaip kuo toliau, tuo įdomiau. Dabar gi ir Ferrari jei neklystu turės atnaujinimų paketa. Dar BMW, ...
Minde2
| 04/28 15:20 Atsakyti
Stefano_Ferrari--> brembo gal ir nėra ekspertas,bet jis skirtingai nuo kaikurių šiek tiek domisi ir paskaitinėja.Buvo rašyta jog toro roso ir red bull nėra visiškai identiški bolidai.Dėl skitingų variklių skiriasi jų galinė pakaba.
Stefan_Ferrari
| 04/28 14:20 Atsakyti
brembo --> o tu baisiai zinai red bull ir toro roso galu ypatumus? ekspertas busi? :-D
brembo
| 04/28 12:02 Atsakyti
Gal torro rosso bolidui naudojanciam ferreri variklius yra lengviau pritaikyti dviguba difuzoriu, nes gi galas siek tiek skiriasi nuo red bull
FC-deportivo
| 04/28 11:59 Atsakyti
remf1 manau tavo mintys grynai tiesiai redbuliam i ausis :D
remF1
| 04/28 10:21 Atsakyti
labai netgi protingas sprendimas, is toro rosso padaris bandomuosius triusius, kurie pades sukurti redbuliam gera difuzoriu :D
ND4SPD
| 04/28 10:01 Atsakyti
kai uzdrausti bandymai tai gal ir nedurnas sprendimas :)
wildy
| 04/28 09:58 Atsakyti
uztat red buliams pades, ir labai stipriai
ND4SPD
| 04/28 09:56 Atsakyti
kazin ar pades jiems jis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas