Ispanų žiniasklaida: S. Vettelis žvalgosi į „McLaren“ (9)

Ispanų žiniasklaida: S. Vettelis žvalgosi į „McLaren“
logo 2019 Gruodžio 14 d. 17:16, Ferrari

Ispanijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad dar neprasidėjus kitų metų sezonui, Sebastianas Vettelis jau ieškosi vietos kitoje komandoje 2021 metams. Ispanų „Marca“ skelbia, jog vokietis buvo susisiekęs ir kalbėjosi su britų ekipos vadovu Andreasu Seidlu.

Minėtieji du yra gerai pažįstami dar nuo 2006 metų, kuomet S. Vettelis pirmą kartą išbandė „BMW Sauber“ bolidą, o A. Seidlas tuo metu dirbo šveicarų ekipoje. Teigiama, kad vokiečiai iki šiol palaiko ryšį ir jau kalbėjosi apie darbą kartu komandoje, kuri nuo 2021 m. naudos „Mercedes“ variklius.

Lyg to būtų negana, „Marca“ taip pat skelbia, kad į „McLaren“ žvalgosi ne tik S. Vettelis, bet ir Danielis Ricciardo.

Tuo tarpu buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as mano, kad kiti metai bus paskutiniai S. Vetteliui „Formulėje-1“.

„Kol kas nemačiau iš jo pusės didelių pastangų padaryti viską, kad nugalėti. Nestatyčiau už tai, jog pasibaigus 2020 m. sezonui Vettelis liks F-1. Neabejoju, kad jis priims teisingą sprendimą“, - leidiniui „Auto Bild“ sakė. B. Ecclestone‘as.


Komentarai (9)
MCL-_-fanas
| 12/15 09:02 Atsakyti
Nereikia jo čia...
McNerka
| 12/14 18:42 Atsakyti
nereikia dar vienos primadonos makliams.. isejus inkarui reikalai pradejo taisytis naujo inkaro nereikia ir manau ta jie supranta na o tas 4kart cempionas - na nemanau kad makliam butu labai jau afigena paspirtis marketinge.. turejo jau pasimokyt..
egiduxx
| 12/15 10:44 Atsakyti
Ką dabar turi makliai, tai vetelis nebus geresnis už juos, o pinigų prasme didelis skirtumas, net marketingo prasme nieko neištrauktų komanda, vetelio marketingas šiuo metu ten prie plintuso kažkur panašiai, taip, kad veteliui tik šalmo kabinimas.
vaidas0023
| 12/14 17:39 Atsakyti
kitas sezonas kirtinis
Jean Jetski
| 12/14 17:51 Atsakyti
Nors neesu aš Vetelio gerbèjas, bet kodèl gi ne.... nors aš abejoju kad maklen jo reikia.
kart
| 12/14 18:51 Atsakyti
Visi pletkai eina link to, kad Mersai tikrai pasitrauks. Bet kaip jau žinom, didelė dalis pletku, kurie egzistuoja F1 pasaulyje nepasitvirtinę. Vis tik tokiu atveju, visi norintys tikrai darbo tikrai negaus top komandose. Jeigu McLaren ir pretenduoja tokia tapti nuo 2021m. tai negana to, kad turi dabar gerus pilotus, tai dar ir eilutė nemaža.

Tarkim be darbo lieka Bottas, Hamis, Vettelis. Du arba vienas iš jų tikrai baigia karjerą, arba tenka tenkintis Williams, Sauber. Sainzas arba Norisas tokiu atveju taip pat turi ieškotis kitos komandos.

Racing Point jeigu vis dar egzistuos, tai tėvelis tikrai nerizikuos pasikviesdamas į komandą aukšto lygio pilotus. Geriausiu atveju Rusellą.

Renault jeigu vis dar egzistuos, tai čia vėl situacija tokia, kad Oconas ateina su rėmimu. Lieka viena vieta.

Jeigu tikrai Ferrari nepratęs sutarties su Vetteliu, tai viskas priklausys nuo Leclerco formos. Jei jį bus labai gera, nei vienas top klsasės pilotas čia neateis. Geriausiu atveju spėčiau, kad koks nors Sainzas arba net Riccardo.

Į atsilaisvinusią McLaren vietą pretenduotų Hamis su Vetteliu. Jeigu Hamis nesugalvos baigti karjeros.

Žodžiu, kad ir kaip bebūtų, Mersams išėjus nebeliks bent vieno ar dviejų gerų pilotų.
talianas
| 12/14 20:03 Atsakyti
McLaren nieko nekeistų, nes dabartiniai pilotai yra idealūs. Problema ta, kad jei Sainzas taip pat ir kitame sezone važiuos, tai McLaren jo neišlaikys ir tikrai gaus vietą Mercedes, taip pat jo norės ReddBull ir klausimas ar Ferrari tylės. Žodžiu, kad McLarenuose nuo 21 metų bus laisva vieta - beveik garantuota.
YZF
| 12/15 10:50 Atsakyti
Vel is serijos 'du seni pazystami susitiko pabendrauti apie gyvenima vadinasi planuoja nauja kontrakta'
kart
| 12/15 11:28 Atsakyti
YZF
12/15 10:50

Vel is serijos 'du seni pazystami susitiko pabendrauti apie gyvenima vadinasi planuoja nauja kontrakta'

Norėjau tą patį rašyt. Kai tas pats Vettelis vaikščiojo pasilabint į RBR garažą jau skiedė, kad galimas grįžimas į RBR.
Su Hamiu ir Ferrari panašiai buvo, nes neva kažkas matė, kad kažkas kažkur kalbėjosi.
×

TOP naujienos