Italai prabilo apie F-1 lenktynių perkėlimą iš Monzos į Mugellą

Italai prabilo apie F-1 lenktynių perkėlimą iš Monzos į Mugellą
logo 2021 Lapkričio 23 d. 16:22, Sauber

„Formulė-1“ į Mugello trasą Toskanos regione Italijoje atvažiavo 2020 metais, kai COVID-19 pandemija privertė pasaulio čempionato organizatorius staigiai peržiūrėti tvarkaraštį. Tačiau šiame sezone, skirtingai nuo Imolos, Stambulo ir Portimao, lenktynių Mugelle nebuvo.

2021 m. Mugelle po metų pertraukos buvo surengtas „MotoGP“ etapas, tačiau čia niekaip negali pamiršti minčių surengti ir „Formulės-1“ lenktynes. Šį savaitgalį čia vyko „Ferrari“ pasaulinis finalas, o autodromo vadovas Paolo Poli pasidalino ateities planais.

„Ar mes esame pasirengę laukti 2025 metų, kai pasibaigs F-1 kontraktas su Monza, kad „Formulė-1“ vėl sugrįžtų į Mugellą? Tikiuosi, kad ši istorija mums užsibaigs sėkmingai net anksčiau, - sakė P. Poli. - Juk pernai sprendimas dėl etapo pas mums buvo priimtas labai greitai paskutiniu momentu ir mes suspėjome su viskuo susitvarkyti“.

Taip pat P. Poli pridūrė, kad trasa tęs pasaulio motociklų čempionato varžybas.

„Gaila, kad šįkart mes negalėjome įleisti publikos į „MotoGP“, - sakė italas. - Juk tai buvo paskutinės Valentino Rossi lenktynės Mugelle. Bet esu įsitikinęs, kad kitais metais lenktynės įvyks su žiūrovais ir mes tikimės sulaukti didelio jų skaičiaus“.

Trasa: Autodromo Internazionale del Mugello, Italija (Mugello)
Ilgis: 5,245 km Ratų skaičius: 1
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332