Italijoje - antroji iš eilės C. Leclerco „pole“

logo 2019 Rugsėjo 07 d. 17:17, Ferrari

Italijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje greičiausią rato įveikimo laiką užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas.

Sportininkas geriausią rezultatą užfiksavo įveikęs pirmą greitą ratą paskutinėje važiavimų dalyje. Vėliau kvalifikacija buvo trumpam sustabdyta dėl „Alfa Romeo“ piloto Kimi Raikkoneno avarijos.

Važiavimus pratęsus, sportininkai išvažiavo į trasą, bet nei vienas iš jų nenorėjo važiuoti pirmas, kadangi Monzos trasoje važiuojant paskui varžovą galima įgyti pranašumą ir vieną ratą įveikti iki 0,2 sek greičiau.

Vis dėlto didžioji dalis sportininkų taip ir nesugebėjo laiku kirsti starto/finišo linijos, tad taip ir liko nepagerinę anksčiau užfiksuotų rezultatų. Antruosius bandymus pavyko atlikti tik C. Leclercui ir Carlosui Sainzui. Pastarasis pagerino savo rezultatą, bet liko septintas.

Antroji vieta kvalifikacijoje atiteko čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui. Britas vos 0,039 sek. atsiliko nuo „pole“ poziciją iškovojusio C. Leclerco. O trečioje vietoje likęs Valtteri Bottas nuo komandos draugo L. Hamiltono atsiliko dar mažiau - 0,008 sek.

Ketvirtoje vietoje liko antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis.

Puikiai kvalifikacijoje šį kartą pasirodė „Renault“ komanda. Jos pilotai Danielis Ricciardo ir Nico Hulkenbergas užėmė atitinkamai penktą ir šeštą vietas.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė Alexas Albonas, Lance‘as Strollas ir paskutinėje važiavimų dalyje avariją patyręs K. Raikkonenas.