Italijos DP: Lenktynės (1)

logo 2000 Rugsėjo 25 d. 14:25
Šių metų lenktynėse nugalėjo M.Schumacheris iš "Ferrari", tuo laimėdamas savo 41 pergalę ir jų skaičiumi susilygindimas su garsiuoju, 1994 m. žuvusiu, Ayrtonu Senna.
Antras lenktynėse finišavo M.Hakkinenas iš "McLaren", trečias - nugalėtojo brolis Ralfas iš "Williams". Pilotų įskaitoje M.Schumacheris keturiais taškais priartėjo prie M.Hakkineno ir dabar juos skiria tik 2 taškai.
Jau pirmajame rate lenktynes paženklino incidentai. Pirmajame posūkyje susidūrė Mika Salo ("Sauber") ir Eddie Irvine'as ("Jaguar"). Pastarasis lenktynių nebepratęsė. Taip pat čia trumpam išlėkė ir antrasis "Sauber" narys - Pedro Dinizas. Daug didesnė avarija įvyko antrajame "S" formos pusūkyje. Heinzas Haraldas Frentzenas ("Jordan") padaro klaidą stabdydamas ir įsirėžia į Rubenso Barrichello "Ferrari". Šie du bolidai pakeliui į smėlį "nuskina" ir Jarno Trulli ("Jordan") bei Davidą Coulthardą ("McLaren"). Kilusiame dulkių debesyje ant Johnny Herberto ("Jaguar") bolido galinio rato užlekia Pedro de la Rossa ("Arrows") ir pakylą į orą, apsiverčia keletą kartų, kol nusileidžia prie pat Rubenso Barrichello. Ratas atitrūkęs nuo "Arrows" bolido pataiko į trasos darbininką, kuris vėliau miršta...
Toliau lenktynės vyko be didesnių incidentų, išskyrus Jensono Buttono ("Williams") lenktynių pabaigą atsitrenkus į apsauginius barjerus siekiant išvengti susidūrimo su komandos draugu Ralfu Schumacheriu.

Komentarai (1)
linast.
| 04/18 15:44 Atsakyti
geros lenktynes turejo but
×

TOP naujienos