Italijos GP iškilo grėsmė (51)

Italijos GP iškilo grėsmė
logo 2005 Lapkričio 17 d. 13:17, Honda F1 Press Office
Civilinis teismas uždraudė Monza trasoje, kurioje vyksta „Formulės-1“ čempionato Italijos GP etapas, rengti bet kokias triukšmą skleidžiančias lenktynes.
Nuosprendis buvo priimtas po ketverius metus trukusio teismo proceso, kurį inicijavo šalia trasos įsikūrę gyventojai, neapsikentę nuolatinio varžybų keliamo triukšmo.
Teisėjas nuosprendyje lenktynes pavadino „nebūtinu, pavojingu ir socialiai nenaudingu užsiėmimu, kuris stipriai kenkia aplinkai“.
„Esant dabartinei situacijai, „Formulės-1“ lenktynių surengti negalėtume“, – konstatavo Monza trasos direktorius Enrico Ferrari.
Vis dėlto, žiedo valdytojai nesiruošia nusileisti netoliese įsikūrusiems gyventojams. Per artimiausias 10 dienų jie planuoja pateikti apeliaciją.

Komentarai (51)
čempionų_siena
| 11/17 13:18 Atsakyti
siek tiek apmaudu..
lincenco
| 11/17 13:23 Atsakyti
tai kam tada ta trasa reikalinga? kiekvienam aplinkiam namui reiktu padovanot po ferrari manau atsiimtu ishkart skundus :))))
NIKO
| 11/17 13:26 Atsakyti
Kokius kliedesius ce skleidze Trasa ir ykurta tam kad joje vyktu varzubos kova tai sita steiseja stapati gali pasakyt ir apie Visus likusius sportininkus Sporta pavadinant „nebūtinu, pavojingu ir socialiai nenaudingu užsiėmimu
Vytia
| 11/17 13:29 Atsakyti
Mano galva tai pirmiausia reiktu issiaiskinti,kas atsirado pirma,vista ar kiausinis..Arba siuo atveju ar trasa,ar gyventojai?Trasa pastatyta 1922m.Kazkaip nelabai tikisi kad ten tuo metu kas nors gyveno is tu "nemegstanciu triuksmo".O jei taip iskila klausimas,kokio velnio tada apsigyvenai prie trasos?
moderator Remas
| 11/17 13:45 Atsakyti
Prie tokios trasos gyvenant reiktu tik "gyvent ir zvengt", o ne pretenzijas reikst. Nereikejo keltis gyvent, zinant kas taves laukia. Bet gyventojai neiveiks f-1 komercijos. bukime ramus :)
Toxa
| 11/17 13:47 Atsakyti
„nebūtinu, pavojingu ir socialiai nenaudingu užsiėmimu, kurias stipriai kenkia aplinkai“.
Geras apibudinimas :-)
Martynas.t
| 11/17 13:49 Atsakyti
Gaila,jei neliktu trasos.Reik pabandyti kaip nors papirkti gyventojus ir viskas.Douti sutartele, kad jie nesiskus, o uz tai atnaujinti namus ar dovanoti dovaneliu.O paskui paskelbti tai per TV, kad visi galetu juos primusti :)
kadras
| 11/17 13:51 Atsakyti
Gyventojams jau nera ka prigalvoti anksciau buvo viskas gerai,o dabar kazkas jau uzkliuvo taigi ne pirmi metai viksta lenktynes.
xr3
| 11/17 13:53 Atsakyti
Nu nieko sau marazmai.
1_Protingas
| 11/17 14:09 Atsakyti
Nu "nebūtino, pavojingo ir solialiai nenaudingo užsiėmimo" gerbėjai..... tai ko mes čia taip nesutariam pastoviai. juk dėl tokių niekų tiek diskusijų.... :D LOL
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas