Italijos GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2014 Rugsėjo 05 d. 16:35, Pirelli
Antrosiose Italijos „Grand Prix“ lenktynių penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nico Rosbergas. Vokietis Monzos trasos ratą įveikė per 1 min. 26,225 sek.
Tuo tarpu N. Rosbergo ekipos draugas Lewisas Hamiltonas buvo priverstas praleisti didžiąją dalį laiko „Mercedes“ boksuose dėl bolido elektronikos ir variklio gedimų. Vis dėlto britas sugebėjo pakilti iki antros vietos.
Trečią ir ketvirtą vietas užėmė „Ferrari“ komandos lenktynininkai Kimi Raikkonenas bei Fernando Alonso, kurie treniruotės nugalėtojui atitinkamai nusileido 0,106 ir 0,34. Penktoje vietoje treniruotę baigė „Williams“ pilotas Valtteri Bottas.
Šeštąją vietą užėmė Jensonas Buttonas iš „McLaren“, o septintoje vietoje keturis kart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis „Red Bull“. Šių lenktynininkų rato įveikimo laikai buvo identiški, o atsilikimas nuo N. Rosbergo siekė 0,537 sek.
Aštuntoji pozicija atiteko antrajam „McLaren“ pilotui Kevinui Magnussenui. Devintas treniruotėje liko Felipe Massa iš „Williams“. Dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo („Red Bull“), kuris ir vėl turėjo problemų su bolidu. Vis dėlto australas nuo N. Rosbergo atsiliko mažiau nei viena sekunde.
Tuo tarpu „Lotus“ komandos lenktynininkai turėjo daug problemų derindami bolidus. Tiek Pastoras Maldonado tiek Romainas Grosjeanas dažnai klydo ir skundėsi bolidų valdymu. Jie atitinkamai užėmė tik 18-tą ir 20-tą vietas.