Italijos žiniasklaida: „Ferrari“ automobilį pristatys vasario 14 d.

Italijos žiniasklaida: „Ferrari“ automobilį pristatys vasario 14 d.
logo 2022 Gruodžio 22 d. 10:56, Pirelli

Italijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad „Ferrari“ komanda savo naujausią automobilį pristatys vasario 14 d.

Praėjusią savaitę „Aston Martin“ pirmoji tarp čempionato dalyvių pranešė, kad savo F-1 bolidą pristatys vasario 13 d. Komanda iš karto po pristatymo automobilį planuoja išbandyti Silverstouno trasoje, Didžiojoje Britanijoje.

Jei pasitvirtins pasirodžiusi informacija, tai „Ferrari“ savo bolidą, kurio kodinis pavadinimas 675, oficialiai pristatys kitą dieną - vasario 14 d. Kaip ir šiais metais, italai, iš karto po pristatymo, ketina automobilį išbandyti trasoje. Tik priešingai nei anksčiau, pirmuosius ratus su juo ketinama įveikti ne Fiorano, o Imolos trasoje.

Naujasis italų F-1 bolidas buvo kuriamas procesą atidžiai prižiūrint Mattia Binotto, kuris vadovo postą paliks šio mėnesio pabaigoje. Jo vietą užims buvęs „Alfa Romeo“ ekipos vadovas Fredericas Vasseuras. Bet prancūzo darbo vaisius greičiausiai bus galima pamatyti naujam sezonui tik įsibėgėjus.

Nors gandai sklando jau kurį laiką, kol kas nėra aišku ar į „Ferrari“ sugrįš ir technikos direktoriaus pareigas užims Simone Resta, kuris pastaruosius du metus dirba „Haas“ ekipoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621