J. Aitkenas nustebęs korėjiečių reakcija

J. Aitkenas nustebęs korėjiečių reakcija
logo Sausio 11 d. 10:13, Williams

Praėjusiais metais „Formulėje-1“ debiutavęs Jackas Aitkenas, kuris už „Williams“ komandą nuvažiavo tik vienerias lenktynes, pilotuodamas George‘o Russello bolidą, buvo maloniai nustebintas pozityvia Pietų Korėjos sirgalių reakcija.

Aitkenas nebe pirmus metus lenktyniauja „Formulėje-2“, bet lapkričio pabaigoje buvo pakviestas į „Williams“ ir startavo per Sakhiro GP etapą, kai Russellas pakeitė susirgusį Lewisą Hamiltoną „Mercedes“.

Jacko tėvas – škotas, tačiau motina yra kilusi iš Pietų Korėjos ir sprendžiant iš viso, šioje šalyje Aitkenas yra laikomas savu ir visi džiaugėsi jo debiutu „Formulėje-1“, nors jis ir užėmė tik 16-tą vietą. Lenktynininko žodžiais, jis pasistengs išnaudoti šį faktorių norėdamas pritraukti kitų F-1 komandų dėmesį ir išpildyti savo svajonę – patekti į „Formulę-1“.

„Reakcija buvo galinga, publika atsiliepė gana palankiai, o tai neįtikėtina, nes paprastai „Formulė-1“ niekada nepasižymėjo dideliu populiarumo Pietų Korėjoje, - J.Aitkenas pasakojo Honkongo laikraščiui „South China Morning Post“. – Susidomėjimas automobilių sportu atsirado ten visai neseniai.

Mes palaikome kontraktus su daugeliu Korėjos sirgalių ir tarp jų yra daug tų, kurie stebėti lenktynes pradėjo vien dėl manęs ir aš gaunu daug klausimų.

Gerai žinoma, kad automobilių sportas yra susijęs su milžiniškomis finansinėmis išlaidomis, todėl svarbu išmokti gerai „parduoti save“. Pietryčių Azijos rinkos yra labai patrauklios ir Pietų Korėja, be abejo, šiame sąraše užima vieną iš pirmųjų vietų.

Jei automobilių gamintojai sugebės panaudoti mane ekspansijai į šias rinkas, tai mano žinomumas taptų pozityviu faktoriumi“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas