J. Alguersuari: geriausia kvalifikacija karjeroje (8)

J. Alguersuari: geriausia kvalifikacija karjeroje
logo 2011 Balandžio 16 d. 12:43, Getty Images
Po šiandien vykusios kvalifikacijos Šanchajaus (Kinija) trasoje, „Toro Rosso“ pilotas Jamie Alguersuari pasidžiaugė pasiektu geriausiu rezultatu karjeroje bei puikia komandos forma.
„Tai, jog aš ir Sebastienas patekome į paskutinę kvalifikacijos dalį tikrai yra geras rezultatas mūsų komandai. Tiesa pasakius nesitikėjome patekti tarp dešimties greičiausiųjų. Sustabdyta antroji kvalifikacijos dalis mums tikrai padėjo. Turime progą rytoj iškovoti daug taškų“, - duodamas interviu kalbėjo ispanas.
S. Buemi taip pat džiaugėsi komandos pademonstruota forma. Tiesa, šveicaras tikėjosi geriau pasirodyti paskutinėje kvalifikacijos dalyje.
„Džiaugiuosi dėl komandos, tačiau esu kiek nusivylęs, jog startuosiu tik devintas. Manau komanda gali būti patenkinta šiandien pasiektais rezultatais. Šiemet esame stipresni nei buvome pernai. Tikiuosi rytoj pavyks pakovoti dėl taškų. Mums tai bus svarbios lenktynės, kadangi jas pradėsime iš gerų pozicijų. Jei mums pavyks finišuoti ir iškovoti taškų, būsime patenkinti savo pasirodymu“, - sakė „Toro Rosso“ pilotas.
Šiandien vykusioje kvalifikacijoje J. Alguersuari iškovojo septintą, o S. Buemį devintą startinę poziciją. Jaunajam ispanui tai buvo geriausias pasiektas rezultatas karjeroje. Iki šiol J. Alguersuari geriausiai kvalifikacijoje pavyko pasirodyti pernai Belgijos ir Singapūro trasose, kur sportininkas iškovojo vienuoliktą startinę vietą.

Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
djfruktas
| 04/18 17:29 Atsakyti
Ai, kad ir pasiseke cia jam, bet vistiek saunuolis
Jim_Bim
| 04/17 08:14 Atsakyti
kas butu ir kur butu jeigu dar pridetume Senna, Prosta ir Mansela... Saunuoliai nes atsidure auksciau isnaudodami visas savo galimybes. Zinoma taskai po lenktyniu.
Stinger
| 04/16 22:12 Atsakyti
Siaip tai teisingai, pasinaudojo situacija :) pridejus Mysa, Webberi, Renault butu isejus 11-12 vieta.
jockerman
| 04/16 21:00 Atsakyti
Šaunuoliai, sugebėjo kaip įmanoma geriau išnaudoti situaciją ir taip pasiekė gerų pozicijų :)
rokas 1
| 04/16 20:55 Atsakyti
ne toro ross o toro rosso.
MUTTON
| 04/16 14:06 Atsakyti
visuomet yra malonu kazka pasiekti gyvenime, kad ir kas tai bebutu, saunuolis Jaime :)
sparcis
| 04/16 13:57 Atsakyti
Priedo Weberis apsidirbo su tuom kietosiom padangom :)
tomas29
| 04/16 13:07 Atsakyti
Patekot, nes petrovas ir renault sugrybavo + ms padare klaida. Pagal parodytus laikus, tai stipriai atsilieka jie nuo mercu, renaul ar sauberiu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas