J. Alguersuari: geriausia kvalifikacija karjeroje

J. Alguersuari: geriausia kvalifikacija karjeroje
logo 2011 Balandžio 16 d. 12:43, Getty Images
Po šiandien vykusios kvalifikacijos Šanchajaus (Kinija) trasoje, „Toro Rosso“ pilotas Jamie Alguersuari pasidžiaugė pasiektu geriausiu rezultatu karjeroje bei puikia komandos forma.
„Tai, jog aš ir Sebastienas patekome į paskutinę kvalifikacijos dalį tikrai yra geras rezultatas mūsų komandai. Tiesa pasakius nesitikėjome patekti tarp dešimties greičiausiųjų. Sustabdyta antroji kvalifikacijos dalis mums tikrai padėjo. Turime progą rytoj iškovoti daug taškų“, - duodamas interviu kalbėjo ispanas.
S. Buemi taip pat džiaugėsi komandos pademonstruota forma. Tiesa, šveicaras tikėjosi geriau pasirodyti paskutinėje kvalifikacijos dalyje.
„Džiaugiuosi dėl komandos, tačiau esu kiek nusivylęs, jog startuosiu tik devintas. Manau komanda gali būti patenkinta šiandien pasiektais rezultatais. Šiemet esame stipresni nei buvome pernai. Tikiuosi rytoj pavyks pakovoti dėl taškų. Mums tai bus svarbios lenktynės, kadangi jas pradėsime iš gerų pozicijų. Jei mums pavyks finišuoti ir iškovoti taškų, būsime patenkinti savo pasirodymu“, - sakė „Toro Rosso“ pilotas.
Šiandien vykusioje kvalifikacijoje J. Alguersuari iškovojo septintą, o S. Buemį devintą startinę poziciją. Jaunajam ispanui tai buvo geriausias pasiektas rezultatas karjeroje. Iki šiol J. Alguersuari geriausiai kvalifikacijoje pavyko pasirodyti pernai Belgijos ir Singapūro trasose, kur sportininkas iškovojo vienuoliktą startinę vietą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066