J. Alguesuari: dėl H. Marko man sapnuojasi košmarai (4)

J. Alguesuari: dėl H. Marko man sapnuojasi košmarai
logo Rugsėjo 23 d. 18:50, Toro Rosso/Getty Images

Ispanas Jaime Alguersuari buvo „Red Bull“ jaunimo programos narys ir lenktyniavo „Toro Rosso“ (dabar - „AlphaTauri“) nuo 2009 m. liepos iki 2011 m. pabaigos. Ispanų lenktynininko rezultatai netenkino „Red Bull“ konsultanto Helmuto Marko ir todėl su juo bendradarbiavimas buvo užbaigtas.

Alguersuari jau daugiau nei dešimt metų nebendrauja su Marko ir austro veikla bei elgesys taip traumavo buvusį sportininką, kad jam iki šiol sapnuojasi tų laikų košmarai.

„Man pasisekė, kad „Red Bull“ man ilgus metus padėjo su karjera, bet aš tuo laiku buvau egoistiškas ir infantilus žmogus, - buvęs lenktynininkas kalbėjo leidiniui „El Confidencial“ - Atskleisiu jums paslaptį. Man iki šiol sapnuojasi keisti tų laikų sapnai. Ypač apie bejėgiškumą ir nusivylimą dėl to, kad man daug kas nesisekdavo, o Marko dėl to nuolat pyko ir barė mus kaip vaikus.

Visa tai privedė prie psichologinės traumos – esu įsitikinęs, kad Sebastienas Buemi ir daugelis kitų lenktynininkų per visa tai perėjo. Aš negalėjau to niekaip pamiršti ir po išėjimo iš „Formulė-1“ - man teko pereiti terapijos kursą, teko bendrauti su keliais psichologais, bet ir prabėgus dešimtmečiui man į galvą ateina keistos mintys.

Kartais prabundu naktimis tarsi verkčiau – sapnuodavau, kad įveikiau labai gerą ratą, tačiau prieš save vėl mačiau piktą Marko veidą“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Arnius
IP: 2b9fc71 | 09/24 18:30 Atsakyti
Jis paliubomu mižnius išeina,tik dabar visi žino
Lauris
IP: 7b66cb1 | 09/24 10:45 Atsakyti
Arnius
09/23 23:48

Čia kas per terapija pasipasakoti? Gėda turėtų būti prisipažinti... skaityti daugiau

Gėda? Tai myžniai tie kuriems gėda
Arnius
IP: 2b9fc71 | 09/23 23:48 Atsakyti
Čia kas per terapija pasipasakoti? Gėda turėtų būti prisipažinti, kad toks mižnius esi
nma
IP: 8c1c9b2 | 09/23 21:05 Atsakyti
vargšai žmonės
×

TOP naujienos