J. Allisonas: svarbu, kaip dirbs padangos

J. Allisonas: svarbu, kaip dirbs padangos
logo Spalio 24 d. 11:48, Daimler AG

Mercedes“ pilotai kvalifikacijoje Ostine užėmė 2 ir 4 vietas ir pralaimėjo „Red Bull“ sportininkams. Po pirmos penktadienio treniruotės, kai pasaulio čempionai pirmavo prieš „Red Bull“ visa sekunde, toks kvalifikacijos rezultatas visai nenudžiugino Štutgarto koncerno ekipos.

„Jau antroje treniruotėje turėjome sunkumų, kurie nuo to momento trukdo mums, - prisipažino „Mercedes“ technikos direktorius Jamesas Allisonas. - Mes pasiekėme kai kurio pagerėjimo, bet toli gražu nepasiekėme maksimumo. Paskutinėse lenktynėse jau matėme, kaip tai padaryti yra sunku“.

Kartu J. Allisonas pridÅ«rė: „Galiausiai kvalifikacijoje priėjome lygiai prie tokių pačių bolidų nustatymų, kuriuos turėjome pirmoje treniruotėje. Iš pradžių nuo jų nukrypome, o po to vėl sugrįžome. Atrodo, kad „Red Bull“ savaitgalis Ostine sekasi geriau nei mums“.

Kalbėdamas apie galimus lenktynių scenarijus, J. Allisonas pažymėjo, kad labai svarbus bus padangų darbas.

„Čia bÅ«tent padangos bus lemiamu faktoriumi, - sakė „Mercedes“ technikos direktorius. - Asfaltas yra labai abrazyvus, todėl saugoti padangas optimaliame diapazone bus labai sunku. Jos bus linkusios perkaisti ir bÅ«tent šis momentas gali nulemti lenktynių baigtį. Tas bolidas, kuris sugebės nuvažiuoti visą distanciją su dviem sustojimais ir turės pranašumą“.

Allisonas pažymėjo, kad tokioje situacijoje, kai Hamiltonui teks vienam kovoti su dviem „Red Bull“ sportininkais, bet kokia taktika yra įmanoma tik tuo atveju, jei bolidas turės labai gerą tempą: „Geriausia gynyba mums bus geras greitis. Jei pavyktų atsiplėšti nuo konkurentų, tada jau butų galima kalbėti apie taktiką. Bet kai kovoja du prieš vieną, tai jie visada turi pranašumą. Taigi, mums belieka tikėtis labai gero Lewiso tempo. Hamiltonui tai nėra pirmasis „rodeo“. Jis moka atlaikyti rimtą spaudimą. Ostino trasa jam yra gerai žinoma, o darbe su padangomis jis apkritai yra vienas iš geriausių“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 587.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas