J. Buttonas: išspaudėme maksimumą (4)

J. Buttonas: išspaudėme maksimumą
logo 2013 Spalio 12 d. 14:06, McLaren
„McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas pareiškė, jog šiandien Suzukos (Japonija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje jis iš bolido išspaudė maksimumą. Britas pelnė dešimtą starto poziciją ir teigė, jog tikėtis geresnio rezultato buvo sunku.
„Važiuoti greičiau nebegalėjau. Važiavau taip greitai, kiek leido mūsų bolidas“, – sakė „McLaren“ pilotas J. Buttonas.
„Tris kartus ratą įveikiau per 1 min. ir 31,8 sek. Tai buvo riba. Negalėjau važiuoti greičiau. Išspaudėme iš bolido maksimumą. Nemanau, jog galėjome išspausti daugiau su kitokiais nustatymais. Bolido valdymas – geras, tiesiog šį kartą buvome nepakankamai greiti.“
Už pirmojo dešimtuko ribos likęs kitas „McLaren“ pilotas Sergio Perezas sakė, jog tinkamai pasiruošti kvalifikacijai jam sutrukdė vakar treniruočių metu patirta avarija.
„Akivaizdu, jog dėl vakar patirtos avarijos praradome daug svarbaus laiko. Taigi, šiandien teko imtis įvairių bolidų nustatymų“, – kalbėjo S. Perezas.
„Iki patekimo į kitą etapą mums pritrūko puse dešimtosios. Buvome itin arti Q3. Situacija nėra ideali, tačiau esame gana geroje pozicijoje, tad galim rytoj pelnyti taškų.“

Komentarai (4)


Jadakiss
| 2013 Spalio 12 d. 22:55
Siaip turetu ryt neblogai pasirodyt, pagal bolido pajeguma.
Hacpatb
| 2013 Spalio 12 d. 19:42
Girtas Kimis: jei būtų dar iš savęs išspaudęs, būtų smirdėję :)
žiūrovas f-1
| 2013 Spalio 12 d. 19:04
Na ir kovos del 9-10 vietos ryt lenktynese, o jei "Force India" arba "Sauber" bus stiprus didele tikimybe, kad liks be tasku.
Girtas Kimis
| 2013 Spalio 12 d. 16:34
na is bolido gal ir isspaude maksimuma, bet jeigu dar butu pabandes is saves isspausti butu 5-tuke garantuotai
×