J. Buttonas: jau galime dirbti su greičiu (2)

J. Buttonas: jau galime dirbti su greičiu
logo 2016 Kovo 03 d. 17:09, McLaren
Per antrąją bandymų sesijos dieną „McLaren-Honda“ pilotas Jensonas Buttonas prisuko gana nemažai ratų (120 ratų) ir pasidalino savo įspūdžiais apie antrąją bandymų sesijos dalį...
- Jūs sugebėjote per vieną dieną nuvažiuoti beveik dviejų etapų distanciją...
- Gali būti, jog galėjau nuvažiuoti dar daugiau ratų, jei bolido greitis būtų didesnis... (juokiasi). O jei rimtai, tai mes pasiekėmė nemažos pažangos. Per žiemą mes daug dirbome su mašinos patikimumu, o kai tuo užsiimi, negali pasitempti kitiose srityse. Dabar aš žinau, kad bolidas yra patikimas ir mes jau galime dirbti ties greičiu. Tai yra nebloga pradžia naujam sezonui.
Kai kuriais aspektais mašina tapo kur kas geresnė nei pernai, bet dar lieka sričių, į kurias būtina atkreipti didesnį dėmesį. Mes įtemptai dirbame su nustatymais. Tikuosi, kad per pirmą etapą mes būsime santykinai konkurencingi ir galėsime vystyti mūsų sėkmę sezono eigoje. Mums reikia kai kurių rimtų atnaujinimų ir E. Boullieras apie tai kalbėjo. Aš tuo esu patenkintas.
- Ar bandymų rezultatai jus džiugina?
- Aš čia atvažiavau ne tam, kad vien tik atvažiuočiau iki finišo – aš noriu užimti geras vietas. Mes jau pasiekėme pažangos, bet reikės dar nemažai nuveikti, norint išeitį į konkurencinį lygį. Mes dirbame. „Formulėje-1“ apskritai yra labai aukštas konkurencinis lygis. Todėl mes dirbame, kiek galime. Mes turime daug puikių specialistų, bet mums reikia dar daugiau laiko.
- Kokie šansai, kad jūs pateksite į finalinę kvalifikacijos dalį Melburne?
- Sunku atsakyti. Neįsivaizduoju, kokias pozicijas mes galėsime užimti. Atmetus dvi ar tris pačias stipriausias komandas, kitų rezultatai gali būti labai panašūs. Be to, nemanau, kad šių bandymų rezultatai kažkiek bus panašūs ir kvalifikacijoje – jie gal būt kažkiek atsispindės per pačias lenktynes.
- Ką jūs manote apie naują „Honda“ jėgos agregatą?
- Mūsų motoristai toliau progresuoja. Situacija su ERS smarkiai pagerėjo, mes galėsime būti kur kas greitesni nei prieš metus. Kai kurios trasoje mus tai leis greitį padidinti apie 0,6 sek., kiekviename rate, o tai – puiku. Pasiekę patikimumo, specialistai dabar jau gali dirbti ties greičiu.
- F. Alosno mano, kad šiemet jūs galite užimti vietą ant podiumo. Ką jūs apie tai manote?
- Labai sunku pasakyti, kokias pozicijas mes užimsime. Manau, kad per pirmą etapą mes nesugebėsime pasiekti savo tikro lygio, bet tikuosi, kad vėliau mums pasiseks. Mūsų naujovės suteikia pagrindo optimizmui.
- Ką jūs manote apie naują kvalifikacijos formatą?
- Nemanau, kad viskas iš esmės pasikeis. Nors galiu ir klysti, nes su tuo artimai dar nesu susipažinęs, gal mano nuomonė ir pasikeis. Jei nebus klaidų, tai visos greitos mašinos bus priekyje, o lėtos – gale. Tokia yra automobilių sporto esmė...

Komentarai (2)


jbt
| 2016 Kovo 03 d. 19:49
reiketu turbut 2.6sec, ypac zinant kad ir kiti pagreitejo
1_Protingas
| 2016 Kovo 03 d. 19:04
0,6
×