J. Buttonas tikisi geresnio S. Vettelio ir C. Leclerco bendradarbiavimo (1)

J. Buttonas tikisi geresnio S. Vettelio ir C. Leclerco bendradarbiavimo
logo Vasario 11 d. 16:48, Ferrari

Ferrari“ komanda praėjusį sezoną suteikė šansą Sebastiano Vettelio komandos draugu tapti jaunajam Charlesui Leclercui, kuris turėjo būti antrasis ekipos pilotas.

Vis tik italų komandos naujokas ne tik metė rimtą iššūkį keturiskart pasaulio čempionui, bet ir sugebėjo aplenkti jį bendroje įskaitoje.

Abu „Ferrari“ lenktynininkai neišvengė ir kontraversiškų situacijų, o įtampa aukščiausią tašką pasiekė Brazilijoje, kur komandos draugai susidūrė tarpusavyje.

Vis tik 2009 metų „Formulės-1“ čempionas Jensonas Buttonas yra įsitikinęs, kad artėjantį sezoną „Ferrari“ pilotai išspręs šias problemas ir bus kur kas stipresnis duetas.

„Praėjusį sezoną Vettelis ir Leclercas turėjo keletą incidentų. Tikiuosi, kad kitą sezoną tokių momentų pavyks išvengti, nes jie abu yra be galo greiti lenktynininkai.

Mano nuomone, praėjusį sezoną jie tiesiog norėjo įrodyti savo vertę komandai ir atrasti vietą joje. Abu jie yra labai geri pilotai ir tikiu, kad dabar jie galės dirbti kaip komanda bei mes rimtesnį iššūkį „Mercedes“.

Panašią situaciją matėme „McLaren“ komandoje, kuomet jaunas Lewisas Hamiltonas metė rimtą iššūkį Fernando Alonso. Tai tikrai paveikia labiau patyrusius pilotus. Vis tik tai įmanoma išspręsti ir abu pilotai turėtų dirbti komandos labui.

Tikiuosi, jog taip ir bus, nes tai yra labai svarbu visam „Formulės-1“ čempionatui“, - bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo J. Buttonas.

Komentarai (1)


Pit Crew
| Vasario 11 d. 17:43
Visam čempionatui yra svarbu stiprus antras Mercedes pilotas, o ne du stiprūs Ferrari ar kitos komandos pilotai. Ferrari save kaip tik eliminuoja iš kovos ir lieka Mercedes ir RBR, kurie turi aiškius Nr. 1. Negi Buttonas negali sau leisti būti nepolitkorektišku.
×