J. Capito: tikėtina, kad „Red Bull“ žaidžia psichologinius žaidimus (6)

J. Capito: tikėtina, kad „Red Bull“ žaidžia psichologinius žaidimus
logo Spalio 16 d. 17:03, Williams

Red Bull“ komanda yra labai susirūpinusi tuo, kad „Mercedes“ išvysto kur kas didesnį greitį ir galėjo įgauti pranašumą dėl modernizuoto jėgos agregato. Tačiau „Williams“ komandos vadovas Jostas Capito paneigė tokią teoriją.

Jostas Capito: „Pagal galiojantį reglamentą „Mercedes“ privalo tiekti visiems savo klientams vienodas jėgaines. Be abejo, mes esame patenkinti jų agregatais – jie yra labai geri, gal net pačios geriausios jėgainės visoje „Formulėje-1“. Jei „Williams“ negalėjo smarkiai padidinti greičio, tai nėra tik dėl jėgainės trūkumų, o todėl, kad mūsų komandai reikia kur kas daugiau laiko darbui su mašina.

Visiškai įmanoma, kad panašūs „Red Bull“ pareiškimai – paprasčiausi psichologiniai žaidimai. Man regis, daugelis šioje situacijoje nori pamatyti tai, ko realiai nėra. Bet panašūs ginčai tik puošia sezoną ir sirgaliai yra tuo patenkinti. Šaunu, kad dėl čempiono titulo vyksta tokia įtempta kova.

Kai dėl „Williams“ komandos, tai mes dabar 17 taškų lenkiame „Alfa Romeo“ ir Konstruktorių taurėje užimame 8 vietą ir turime išsaugoti šį pranašumą. Mūsų tikslas – užbaigti čempionatą 8 vietoje, kad kitais metais mūsų boksai būtų arčiau išvažiavimo iš serviso juostos ir mūsų kelias per techninio aptarnavimo zoną būtų trumpesnis. Pasiekti to bus sunku, nes pernai mes negalėjome nieko keisti bolide, o šiemet jau seniai užbaigėme bolido tobulinimą. Dabar mūsų pozicijos neblogos. Komandoje – puikios nuotaikos, nes mes pradėjome sėkmingų lenktynių seriją ir norime ją tęsti.

Džiaugiamės, kad šiemet mes vėl galime kovoti su varžovais, o nesivilkti peletono uodegoje. Tai kelia visos komandos nuotaiką. Laukiame, kad Saudo Arabijoje mes turėsime gerus šansus, nes niekas iš mūsų neturi jokių duomenų apie šią trasą ir lenktynininkai nieko nežino, todėl viskas priklausys nuo to, kas greičiau sugebės įeiti į rimtą, o taip pat nuo asfalto charakteristikų, oro, vėjo stiprumo ir jo krypties. Bet kokiu atveju, šios trasos konfigūracija yra labai įdomi.

Įprastai mūsų bolidams labiau tinka trasos, kur reikia mažos prispaudžiamosios jėgos. Šiemet buvo trasų, kuriose mes nieko nesitikėjome, bet pasirodėme labai garbingai. Iš kitos pusės, turėjome problemų ten, kur mes buvome greiti pernai. Gali būti, kad esmė slypi tame, jog bolidas vis dėlto kažkiek pasikeitė ir tai atsiliepė jėgų išsidėstymui“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 23
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau

Komentarai (6)
Alienzoo
IP: 306ddd8 | 10/17 16:27 Atsakyti
Ffanas1
10/17 15:44

Tai kad pats Hamis klaidą po klaidos daro :) Su tokiu kaip jo bolidu Maxius jau čempionas būtų buvęs

Aha, jau dabar titulą užsitikrinęs būtų, gal net ir per pirmas tris lenktynes čempionu taptų
Ffanas1
IP: 555f734 | 10/17 15:44 Atsakyti
fnatic
10/16 17:18

Hamiltonas pažais su jais trasoje spichologinius žaidimus. Maxiukas neatlaiko nerviškų situacijų.

Tai kad pats Hamis klaidą po klaidos daro :) Su tokiu kaip jo bolidu Maxius jau čempionas būtų buvęs
CBRV
IP: e3b3085 | 10/17 09:53 Atsakyti
Koby
10/17 09:34

Ką gali sakyti pusiau dukterinė komandą.

pusiau dukterine komanda isileido pusiau kontrakta su RBR turinti pilota....
Koby
IP: 8f31669 | 10/17 09:34 Atsakyti
Ką gali sakyti pusiau dukterinė komandą.
As
IP: c34eba7 | 10/16 18:56 Atsakyti
Tai jis taip sako nes nei viliamsai nei maclaren tos naujos versijos dar nemate, na gal richardo gavo. Nes ta versija norint gaut turi gaut rr bauda. Plius mersai visai kitaip gal naudoja varikli nes jie zino kaip is jo ka ispaust nustatymais.
fnatic
IP: 5de2d8d | 10/16 17:18 Atsakyti
Hamiltonas pažais su jais trasoje spichologinius žaidimus. Maxiukas neatlaiko nerviškų situacijų.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas