J. Elkannas: reikia šypsotis ir ruoštis kovoms

J. Elkannas: reikia šypsotis ir ruoštis kovoms
logo 2022 Gegužės 01 d. 13:33, Ferrari

Ferrari“ komanda gana užtikrintai pradėjo sezoną, bet būtent Imoloje, namų trasoje Italijoje pralaimėjo „Red Bull“ ekipai visais frontais. F1-75 bolidas nusileido RB18 greičiu, „Ferrari“ taktikos nebuvo galima palaikyti sėkminga, o Charlesas Leclercas prarado trečią vietą dėl savo paties klaidos, kai persekiodamas Sergio Perezą ir norėdamas pakovoti dėl antros vietos, persistengė ir išlėkė iš trasos.

Leclercui dar pasisekė, kad jis nesudaužė bolido, o tik apgadino priekinį sparną ir jį pasikeitęs, Imoloje finišavo šeštas. Carlosas Sainzas pasitraukė iš distancijos dar pirmame rate, tiesa, ne dėl savo kaltės.

Anksčiau ne kartą yra buvę, kad po kelių sėkmingų lenktynių virtinės, italų komanda patirdavo krachą, o po to ekipa pasimesdavo ir atsikovoti jau nebepavykdavo.

Tačiau „Ferrari“ kompanijos prezidentas Johnas Elkannas tikina, kad dabar, kai „Formulės-1“ komandai vadovauja Mattia Binotto, atmosfera Maranelle yra visai kitokia.

„Mes F1-75 pradėjome kurti dar 2020 metais, patikėdami vadovavimą projektui Mattia nežiūrint į sunkumus, kokius patyrėme tą sezoną, - pasakojo J. Elkannas. - Mes pakeitėme savo kultūrą ir dabar neieškome kaltųjų; dabar komandoje visais lygiais veika atskaitomybės sistema ir mes sukūrėme aplinką, kuri padeda sutelkti kolektyvą. Bet dar svarbiau, kad aukštos ambicijos dera su mūsų kuklumu.

Sakėme, kad būsime konkurencingi ir pasiekėme to. Bet nuo konkurencingumo iki pergalių čempionate yra lygiai toks pats atstumas, kaip nuo Žemės iki Mėnulio, o gal net iki Marso. Pasiekti to yra labai sunku.

Žinome, kad čempionatai laimimi ir pralaimimi paskutiniame finalinių lenktynių rate ir tai priklauso nuo daugelio faktorių – kai kuriuos mes galime paveikti, o kai kurių – ne. Būtent todėl „Formulė-1“ yra įtemptas įdomus sportas ir visus „Ferrari“ viduje tai įkvepia.

Imolos rezultatai mus kiek nuvylė, bet nesėkmės yra lenktynių dalis ir turime išsaugoti kovingą dvasią. Kai kuriose varžybose galime pralaimėti, bet manau, kad mes turime labai greitą bolidą. Vadinasi, mes turime šypsotis ir rengtis kitiems etapams“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061