J. P. Montoya: duokite N. de Vriesui daugiau laiko

J. P. Montoya: duokite N. de Vriesui daugiau laiko
logo 2023 Gegužės 22 d. 11:31, Getty Images / Red Bull Content Pool

Po penkių jau įvykusių etapų tik du „Forulės-1“ sportininkai dar neturi uždirbę taškų – tai Loganas Sargeantas iš „Williams“, kuriam toks rezultatas galėjo bÅ«ti nuspėjamas ir Nyckas de Vriesas su „AlphaTauri“.

„Formulės-E“ čempionas šiuo metu visame peletone atrodo kaip didžiausias šių metų pasaulio čempionato nusivylimas. Lenktynininkas, kuriam buvo prognozuojama rimta sėkmė ir vos ne perėjimas į „Red Bull“ komandą, kol kas negali savo nemenkos patirties konvertuoti į gerą rezultatą ir net nesugeba pasivyti savo komandos partnerio Yuki Tsunodos.

Todėl nenuostabu, kad tokio prasto važiavimo fone rimtai diskutuojama, kad koncerno konsultantas Helmutas Marko grasina olandui atleidimu iš komandos.

Vienas iš tų, kurie stoja į Nycko pusę, yra buvęs F-1 lenktynininkas Juanas Pablo Montoya.

„De Vriesas atsidÅ«rė nepaprastoje padėtyje, bet aš manau, kad jam reikia duoti daugiau laiko adaptacijai, - kalbėjo 47 metų kolumbietis. - Tik dabar „Formulė-1“ pradeda europietišką lenktynių seriją gerai žinomose Nyckui trasose – manau, kad jose olandas pasirodys geriau.

Sezono startas Nyckui atnešÄ— daug problemų. Jei pažiÅ«rėsime į kalendorių, tai jam teko lenktyniauti išskirtinai nežinomose trasose. AtsidÅ«ręs žinomuose autodromuose, jis pasijaus geriau“.

Iš pirmų penkių etapų tik du vyko de Vriesui žinomose trasose. Jam anksčiau buvo tekę startuoti Bahreine ir Baku, bet gana seniai – 2019 metais prie „Formulės-2“ vairo.

Helmutas Marko serviso zonoje nepasižymi tuo, kad sugeba ilgai laukti lenktynininkų rezultatų. Tačiau neseniai jis pasakė, kad „AlphaTauri“ pilotas nebus staigiai atleistas.

„Tai yra „Formulės-1“ sudėtinė dalis, - aiškino austras. - Tu čia privalai vykdyti tau keliamas užduotis. Beje, Nyckas jau parodė kiek geresnę sportinę formą, taigi reikia dar kažkiek palaukti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0