J.P.Montoyą pakeis P.Rosa

J.P.Montoyą pakeis P.Rosa
logo 2005 Kovo 30 d. 14:27, West
„McLaren“ komanda oficialiai pranešė, kad susižeidusį ekipos pilotą Juaną Pablo Montoyą lenktynėse Bahreine pakeis bandytojas Pedro de la Rosa.
Ispanas yra 34 metų amžiaus. „Formulės-1“ lenktynėse jis debiutavo 1999 metais. Pirmus du sezonus jis praleido „Arrows“ komandoje, o po to dar du metus lenktyniavo „Jaguar“ ekipos sudėtyje. Nuo 2003 metų sportininkas dirba pilotu-bandytoju „McLaren“ komandoje. Jis dalyvavo 62 lenktynėse, geriausias jo rezultatas – 5-oji vieta.
„Visų pirma norėčiau palinkėti Juanui Pablo greitai pasveikti. Kaip vienam iš „Team McLaren Mercedes“ komandos bandytojų, tai man bus nauja veikla. Laukiu lenktynių Bahreine ir padarysiu viską, kad pasiekčiau gerų rezultatų“, – pareiškė P.Rosa.
J.P.Montoya susižeidė žaisdamas tenisą – jam skilo peties kaulas. „McLaren“ komanda tikisi, kad kolumbietis galės lenktyniauti po keturių savaičių vyksiančiose lenktynėse San Marine. Po dviejų savaičių lenktynininkas bus darkart apžiūrėtas gydytojų.
„Be abejo, aš nusivylęs, kad negalėsiu lenktyniauti šį savaitgalį. Tačiau pilotuoti „Formulės-1“ bolidą yra sunkus darbas ir tai daryti, patyrus tokią traumą kaip aš, yra neįmanoma. Todėl turiu klausyti gydytojų nurodymų“, – teigė J.P.Montoya.
„Artimiausias savaites ilsėsiuosi ir sirgsiu už savo komandą žiūrėdamas lenktynes per televiziją. Nekantrauju sugrįžti į lenktynes kiek įmanoma greičiau. Kadangi sezonas dar tik prasidėjo ir dar gali daug kas nutikti, nemanau, kad praradau visas viltis kovoti dėl čempiono titulo“, – pridūrė jis.
Trečiąjį „McLaren“ bolidą Bahreino penktadienio treniruotėse vietoje anksčiau tai dariusio P.Rosos šįkart pilotuos kitas komandos bandytojas Alexanderis Wurzas, kuriam skubiai buvo modifikuotas MP4-20 bolidas, kuriame sportininkas iki šiol dėl savo didelio ūgio negalėjo tilpti.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas