J. Palmeris: dabar reikia judėti į priekį (1)

J. Palmeris: dabar reikia judėti į priekį
logo 2017 Spalio 08 d. 12:04, Renault Sport

Sklandė daug gandų apie Jolyono Palmerio karjerą „Renault“ komandoje, bet po kvalifikacijos Japonijoje komanda pranešė, kad išsiskiria su britų pilotu. Suzukoje finišavęs 12 vietoje, Jolyonas papasakojo apie savo nuotaikas ir artimiausius planus...

  • Jolyonai, jūs finišavote 12-tas Japonijoje, o štai Nico Hulkenbergui pasisekė mažiau – kažkuria prasme jis atsidūrė jūsų vietoje. Ką jūs jaučiate?
  • Aš jaučiuosi neblogai. Žinoma, tai buvo keistas savaitgalis: aš žinojau, kad tai bus paskutinės mano lenktynės „Renault“ sudėtyje. Aš pradirbau šioje komandos trejus metus. Gaila, kad aš negaliu su ja važiuoti į Ostiną. Aš žinojau, kad man teks gauti baudą už jėgainės keitimą. Finišuoti 12 vietoje po starto iš 18 pozicijos – tai maksimumas, ką aš galėjau padaryti. Jei lenktynių pabaigoje eilinį kartą būtų įvestas virtualaus saugos automobilio režimas, o lenktynės būtų vienu ratu ilgesnės, tai aš pasistengčiau aplenkti Felipe Massą – aš žinojau, kad esu greitesnis. Bet aš džiaugiuosi, kad galėjau apskritai finišuoti.
  • Cirylas Abiteboulas sakė, kad jūs praleisite sezoną iki pabaigos, o Carlosas Sainzas komandoje startuos tik Melburne. Kas atsitiko iš tikrųjų?
  • Viskas buvo daugmaž aišku. Sainzas turi kontraktą kitam sezonui, o Cirylas norėjo jį pasodinti į mašiną dar šiais metais. Po šių lenktynių mūsų laukia dviejų savaičių pertrauka – tai tinkamas momentas išsiskyrimui. Kaip jau sakiau, man gaila, kad aš neužbaigsiu sezono, juk aš seniai dirbu šioje komandoje. Bet aš gerbiu jų sprendimą ir „Renault“ linkiu visi geriausio ateityje. Carlosas yra geriausias variantas. Mūsų keliai išsiskyrė ir aš ieškosiu ko nors kito.
  • Ką jūs galvojate apie komandą, apie jūsų situaciją kitais metais. Akivaizdu, kad dabar jūs galvojote tik apie lenktynes, bet dabar viskas pasibaigė – koks jūsų nusiteikimas?
  • Kaip jau pasakėte, iki šiol aš buvau susikaupęs ties dabartinėmis lenktynėmis, Gali būti, kad pakeliui namo lėktuve aš galvosi, kad daugiau nevažiuosiu į lenktynes su „Renault“ ir daugiau nelenktyniausiu „Formulėje-1“.
  • Šiais metais jūs turėjote daug stresinių situacijų – sėkmių ir nesėkmių. Dabar viskas pasibaigė – ar jaučiate palengvėjimą?
  • Aš nejaučiu jokio palengvėjimo. Žinoma, aš norėjau užbaigti sezoną ten, kur jį pradėjau. Jūs teisūs, kad šiais metais buvo daug stresinių situacijų, sezonas buvo labai sunkus, bet tam yra daug priežasčių. Kiekvieną savaitgalį atsirasdavo visokiausių klausimų. Presingas didėjo, kadangi sezonas nepateisino mūsų lūkesčių. Bet aš su džiaugsmu jį užbaigčiau – man atrodo, kad dabar komanda yra geroje formoje, nors paskutiniuose etapuose mums to ir nepavyko įrodyti. Viskas yra taip, kaip yra
  • Sprendžiant iš visko, mašina tampa vis geresnė, o jūs...
  • O aš palieku komandą. Tai yra „Formulė-1“. Taip atsitinka. Labai gaila, bet aš judėsiu toliau. Gyvenime yra dar daug kitko.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2017 Spalio 10 d. 15:54
"komandos" - "komandoje" :)