J. Sawardas pesimistiškai vertina galimybes surengti lenktynes (3)

J. Sawardas pesimistiškai vertina galimybes surengti lenktynes
logo Kovo 30 d. 11:59, Pirelli

F-1 žurnalistas Joe Sawardas pesimistiškai vertina galimybes šiemet surengti „Formulės-1“ lenktynes. Bet anot brito, čempionato vadovai darys viską, kad jos įvyktų tuomet, kai situacija pagerės.

„Nemanau, kad sezonas prasidės iki vasaros pertraukos. Ir aš bÅ«siu labai nustebęs jeigu jiems pavyks surengti dar aštuonias lenktynes vėliau. Mane nustebins ir tai, jei iš viso bus surengtos aštuonios lenktynės“, - sakė J. Sawardas.

Buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as viename iš interviu siÅ«lė visiškai atsisakyti minties šiemet surengti lenktynes. Bet anot J. Sawardo, čempionato vadovai darys viską, kad surengtu bent kelias varžybas.

„Jei situacija nebus itin prasta, jie neatšauks viso sezono. GalbÅ«t jiems derėtų vis dėlto tai padaryti. Nes jei situacija ir pagerės tam tikrose šalyse, daugelis vis tiek negalės keliauti tol, kol situacija netaps gera daugelyje šalių. Bent jau tokia yra mano nuomonė.“

„Niekas nežino kada situacija pagerės. Visi žinome tik tiek, kad virusas toliau plinta. Situacija Kinijoje gerėja, bet vis tiek ten negalime nuvykti. Italijoje situacija tragiška. O kitose šalyse, pavyzdžiui Didžiojoje Britanijoje, kur įsikÅ«rusi didžioji dalis F-1 ekipų, bus tragiška.“


Komentarai (3)
Klepsidra
| 03/30 13:09 Atsakyti
gali buti einama link WEC tipo superseason, aisku tam reikes suderinti komercines detales
deivec
| 03/30 17:30 Atsakyti
tuo paciu galbut yra variantas su kitokio formato lenktyniu scenarijum.
vienos pvz. su ziurovais - sprint vietoje kvalos. kitos jau pagal vietas ir su ziurovais ar netgi be ju.;
tada pagelbetu tik trasas, o tv gyventu
aisku viena- visi iki vieno turi ideti savo indeli del bendro visu islikimo.
LIverty, FIA, komandos, trasos, TV, remejai.
Jeigu kas nors shakosis...nu tai tada aisku kad nebus sezono...
A85 logo rėmėjas
| 03/31 10:07 Atsakyti
Masiniams renginiams draudimai bus panaikinti vėliausiai. O F1 lenktynės yra itin masinis renginys. Tai arba darys be žiūrovų (Bahreinas, pvz.) arba nedarys visai. Galimybė, aišku, Bahreine daryt kelias lenktynes su skirtingom trasos konfigūracijom, tai gausis toks Bahreino pasaulio čempionatas :) Tik kažin kam ten labai įdomu bus.
×

TOP naujienos