J. Todtas: Michaelis nebuvo panašus į kitus lenktynininkus

J. Todtas: Michaelis nebuvo panašus į kitus lenktynininkus
logo 2019 Balandžio 25 d. 13:29, Formula-E

Jeanas Todtas vadovavo „Ferrari“ komandai pačiu sėkmingiausiu šiai ekipai periodu, iškovojo šešis titulus ir aštuonis kartus nugalėjo Konstruktorių įskaitoje. FIA prezidentas su ypatingai jausmais prisimena šį periodą.

„1993 metais mano gyvenime prasidėjo naujas etapas, kai „Ferrari“ man pasiūlė vadovauti komandai. Užduotis buvo neįtikėtinai sudėtinga, juk tuomet mums niekas neišeidavo. Aš net nemokėjau italų kalbos, tačiau nutariau priimti šį iššūkį.

Man teko labai daug dirbti, bet galiausiai mes pasiekėme sėkmės, iškovodami net 14 titulų: penkis su Michaeliui Schumacheriu, vieną su Kimiu Raikkonenu ir aštuonias Konstruktorių taures. Labiausiai man įsiminė pergalė Suzukoje 2000 metais – mes, pagaliau, tapome čempionais. Mus su Michaeliui pasamdė ši komanda būtent dėl titulų.

Aš dirbau su daugeliu didžiųjų lenktynininkų. Michaelis Schumacheris nebuvo panašus į kitus. Kartu mes pasiekėme neįtikėtinos sėkmės profesionaliu požiūriu, tarp mūsų susiklostė unikali draugystė. Sunkumai suartina žmones ir mums reikėjo daug kantrybės sulaukti pirmųjų pergalių.

Mums teko suspausti kumščius po Michaelio susidūrimo su Jaquecu Villeneuve‘u 1997 metais Jereze, po to – po Schumacherio avarijos Silverstoune 1999 metais, kai mes vėl išleidome iš rankų titulą.

Michaelis smarkiai mane palaikė kuriant ICM - Galvos ir nugaros smegenų institutą. O po to atėjo ta siaubinga 2013 metų gruodžio 29 diena ir ši tragedija mus dar labiau suartino. Nuo to laiko aš jaučiu būtinybę rūpintis juo ir jo šeima. Aš visuomet būsiu šalia“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749