J. Verstappenas: Portimao trasa tinka Maxui

J. Verstappenas: Portimao trasa tinka Maxui
logo Balandžio 29 d. 12:36, Red Bull Content Pool / Getty Images

Bendraudamas su sirgaliais „Instagram“ Josas Verstappenas išreiškė viltį, kad šiemet asfaltas Portimao nebus toks slidus kaip pernai...

Josas Verstappenas“ „Maxui patinka ši portugalų trasa, bet pernai ten paklojo naują asfaltą ir jis buvo be galo slidus. Taip visuomet bÅ«na su nauja kelio danga, bet mes tikimės, kad šiemet jos charakteristikos bus kur kas geresnės.

Dabar niekas nežino, kas mÅ«sų laukia. Kartais jÅ«s atvažiuojate į naują autodromą ir mašina iš karto turi gerą balansą, bet visuomet nereikia skubėti su išvadomis bent iki pirmos treniruotės pabaigos. Jai kalbėsime apie Portimao trasą, tai manau, kad Maxui ji labai tinka.

Neaišku, kuo užsibaigs šis savaitgalis, bet jei prisiminsime Maxo bei Lewiso emocijas po kvalifikacijos Imoloje – buvo aišku, kad nė vienas iš jų nenori nusileisti. Manau, kad taip bus viso šio sezono eigoje. MÅ«sų laukia puikÅ«s ir labai įtempti metai.

Toto Wolffas nenustoja kartojęs, kad „Red Bull“ dabar turi greičiausią bolidą, o Christianas Horneris favoritais laiko „Mercedes“. Labai tikėtina, kad vienose trasose pranašumą turės „Red Bull“, o kitose - „Mercedes“. O pats faktas, kad mes šiemet galėsime kovoti pergalių kiekvienose lenktynėse, iš vienos pusės – nuramina, o iš kitos – sudaro dar didesnį spaudimą Maxui“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 344.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 362.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 221.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 226.5
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas