J. Verstappenas: tikiuosi, kad Olandijos GP laukia didelė sėkmė (1)

J. Verstappenas: tikiuosi, kad Olandijos GP laukia didelė sėkmė
logo 2019 Gegužės 20 d. 09:17, Red Bull Content Pool

„Formulės-1“ sirgaliai iš Olandijos turi kuo pasidžiaugti: į kitų metų kalendorių po 35 metų pertraukos sugrįžta nacionalinis jų etapas, o praėjusį savaitgalį Zandvoorte įvyko tradicinis greičio festivalis „Jumbo Racing Days“, kuriame dalyvavo abu „Red Bull“ pilotai – Maxas Verstappenas ir Pierre‘as Gasly.

Susidomėjimas automobilių sportu Olandijoje didėja kiekvienais metais ir daugeliu aspektų tai susiję su Maxo populiarumu tėvynėje, tačiau jo tėvas – Josas Verstappenas paprašė sirgalių nesupykti, jei jiems nepavyksta betarpiškai pabendrauti su savo kumyru – tam „Formulės-1“ lenktynininkai paprasčiausiai neturi laiko. Mat visų pirma jie turi galvoti apie savo darbą.

„Visi kažko nori iš Maxo – nusifotografuoti tai čia, tai – čia. Tai suprantama, tačiau ne visuomet įvykdoma, - sakė Verstappenas vyresnysis. – Maxas privalo išsaugoti koncentraciją, jam negalima atsipalaiduoti. Lenktynėse jis turi griežtą grafiką, kurio privalu laikytis.

Kaip ir tokiose šventėse kaip „Jumbo Racing Days“, jam norisi būti su visais, tačiau tokios galimybės nėra. Tikiuosi, kad žmonės tai supras“.

Joso Verstappeno nuomone, norint, kad būsimasis Olandijos GP etapas taptų sėkmingu projektu, jį organizuojant į viską reikia žiūrėti labai rimtai: „Formulėje-1“, be abejo, pamatė, jog olandai labai mėgsta automobilių sportą. Be to, jie matė mūsų sirgalius Spa ir Austrijoje. Ir yra labai šaunu, kad Olandija gavo teisę surengti tokį šou.

Aš labai tikiuosi, kad etapas praeis sėkmingai, tačiau kartu turiu pasakyti: viską būtina padaryti aukščiausiame profesionalumo lygyje, nei yra įpratę Zandvoorte. Visi turi žengti po žingsnį į priekį“.

Buvusio F-1 piloto nuomone, jo sūnaus populiarumas yra paaiškinamas dar ir tuo, jog Maxas nebijo pasakyti tai, ką galvoja: jis visuomet daiktus vadina tikraisiais jų vardais. Spėju, kad žmonėms tai patinka. O lenktynėse Maxas, galima sakyti, stengiasi laikytis principo „viskas arba nieko“. Įvairiausių nemalonumų jis jau turėjo apsčiai, tačiau kartu visi mato, kad jis pasiruošęs viskam, kad tik uždirbtų kuo daugiau taškų. Daugeliui tai patinka, nors ir ne visiems.

Todėl visame pasaulyje jis turi ir gerbėjų, ir priešininkų. Bet Maxas yra tikras kovotojas, jis visuomet siekia sėkmės ir daugeliui tai patinka“.


Komentarai (1)
ddt
| 05/20 18:31 Atsakyti
Okey, vat dabar parašysiu, kad Max'o tėvynė yra Belgija. Jei ką.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas