J. Villeneuve‘as: situacija čempionate neatspindi L. Hamiltono klaidų gausos

J. Villeneuve‘as: situacija čempionate neatspindi L. Hamiltono klaidų gausos
logo 2021 Spalio 15 d. 19:13, Daimler AG

F-1 čempionas Jaquesas Villeneuve‘as teigia, kad situacija lenktynininkų įskaitoje neatspindi antrą vietą užimančio Lewiso Hamiltono padarytų klaidų gausos.

Iki sezono pabaigos likus šešiems etapams, čempionate pirmaujantis Maxas Verstappenas antrą vietą užimantį Lewisą Hamiltoną lenkia tik 6 taškais. Pirmą vietą užimančiam olandui nesėkmingai susiklostė lenktynės Baku miesto trasoje ir Vengrijoje. „Red Bull“ pilotas šiemet du kartus nebaigė lenktynių po susidūrimų su L. Hamiltonu.

J. Villeneuve‘as atkreipė dėmesį į šiemet padarytas L. Hamiltono klaidas ir pridūrė, kad britas turėtų būti laimingas, jog jį nuo čempionato lyderio skiria tik 6 taškai.

„Iškovoti taškai ir užimama vieta neatspindi situacijos. Hamiltonas šiemet padarė daug klaidų. Bet žala, kurią jis patyrė, taip pat daug mažesnė nei Maxo“, - sakė J. Villeneuve‘as.

„Prisiminkite Maxo lenktynes Silverstoune ir Vengrijoje. Lewisui jos susiklostė daug geriau. Kitose trasose jie nebuvo patys greičiausi arba darė klaidas, pavyzdžiui Turkijoje. Nepaisant to, skirtumas čempionate yra labai mažas ir kas taps čempionu kol kas sunku pasakyti.“

„Iki šiol „Red Bull“ ir Maxas savo darbą atliko puikiai. Tuo tarpu „Mercedes“ ir Lewisas demonstruoja nuovargio požymius.“

J. Villeneuve‘as pridūrė, kad „Mercedes“ komandos ir L. Hamiltono negalima nurašyti.

„Praeityje „Mercedes“ nereikėjo labai stengtis, jie vis tiek nugalėdavo. Panašiai kaip ir „Ferrari“, Schumacherio laikais. Net ir tada kai jie klydo, visi sakė, kad darbą jie atliko puikiai. Dabar nesunku pastebėti, kad „Mercedes“ ir Lewisas nebėra tokie vieningi kaip anksčiau. Bet jokių būdu negalima jų nurašyti. Turkijoje jie naudojo didžiausią galinį sparną ir vis tiek niekas jiems negalėjo prilygti greičiu. Tad Lewisas gali būti labai stiprus Ostine ir Brazilijoje.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794