J.Villeneuve’as teigia galėjęs žūti

J.Villeneuve’as teigia galėjęs žūti
logo 2005 Gegužės 21 d. 20:37, www.motorsportpressebild.com
„Sauber“ pilotas Jacques Villeneuve‘as pareiškė, jog jis ir žiūrovai galėjo žūti dėl, anot jo, „kvailo ir pavojingo“ J.P.Montoyos vairavimo.
Prisiminsime, jog Montoya šios dienos treniruotėse norėdamas praleisti Ralfą Schumacherį staiga pristabdė ir sukėlė grandininę reakciją, kurios gale ir atsidūrė Jacques, atsitrenkdamas į D.Coulthardo bolido galą. Už tai kolumbietis buvo nubaustas startu iš rikiuotės galo.
„Kaip rimta tai galėjo būti? Aš ir žiūrovai viešbutyje galėjome žūti.
Man tiesiog pasisekė, kad atsitrenkiau į Davido pavarų dėžę, o ne galinį ratą. Kitu atveju būčiau pakilęs į orą, kaip tai buvo Australijoje prieš kelis metus. Tai yra itin pavojinga“, - piktinosi kanadietis.
Villeneuve‘as, 2001 m., tuo metu būdamas dar BAR pilotas, trečiojo Melburno trasos posūkio stabdymo zonoje atsitrenkė į Ralfo Schumacherio bolido galą ir pakilęs į orą skrido iki pat šio posūkio zaugos zonos. Šio incidento metu žuvo trasos maršalas, į kurį pataikė skrendantis ratas.
Paprašytas pakomentuoti Montoyai skirtą bausmę, 1997 m. Pasaulio čempionas kalbėjo trumpai: „Jei tai sustabdys nuo kvailų ir pavojingų dalykų darymo, tada gerai“.
„Tiesiog negalima važiuoti 80 km/h greičiu sporte, kuriame normalus greitis yra 280 km/h. Ir ypač tokioje „akloje“ trasoje kaip ši. Tai tiesiog juokinga. Reikia prisiminti, kad aplink važiuoja ir kiti pilotai“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0