J.Villeneuve’o lenktynės… (49)

J.Villeneuve’o lenktynės…
logo 2003 Gegužės 20 d. 20:46, Honda
Kanadietis baigė lenktynes Austrijoje 12-oje vietoje, po siaubingai nevykusio sustojimo boksuose. Problemos persekioja Jacques’ą nuo pat sezono pradžios ir jau tris kartus Villeneuve’as nefinišavo lenktynėse.
Šį kartą sustreikavo elektronikos valdymo blokas jo „BAR 005“ vaire. Tai atsitiko pačiame pirmajame lenktynių rate, tad visą laiką Jacques neturėjo jokio supratimo apie bolido parametrus ir ši problema buvo jo prasto sustojimo boksuose priežastis.
“Neturėjau greičio limitoriaus, nežinojau, kokį bėgį esu įjungęs, neturėjau neutralios pavaros – neturėjau nieko. Viską dariau rankiniu būdu. Inžinierius net sufleravo man greitį įvažiuojant į boksus!“ – piktinosi Villeneuve’as. „Nutarėme nekeisti vairo pirmo sustojimo metu, nes tai galėtų sukelti problemų programinėje įrangoje, bet kai bolidas užgeso, privalėjome pakeisti jį ir laukti, kol sistema persikraus. Praradau labai daug laiko, bet su mechaninėmis problemomis nedaug ką gali pakeisti.”
Taip pat 1997-ųjų čempionas apgailestavo, kad šių metų bolidas, kuris labai pagreitėjo, lyginant jį su 004 ar 003 ekipos automobiliu, yra nepatikimas: „Turėjau problemų ketveriose lenktynėse iš šešių ir tai, be abejo, yra labai prastos žinios. Juolab, kad šis bolidas buvo puikiai paruoštas lenktynėms ir sunku bus dar kartą tai atlikti. Bet kokiu atveju, tęsiu savo sunkų darbą ir tikėsiuos, kad rezultatai pagerės.”

Komentarai (49)
Resta
| 05/20 20:49 Atsakyti
Uz pastangas bus atlyginta...
Jrs
| 05/20 20:51 Atsakyti
Laikyti Villeneuv'ai. Stiprybes ir viskas bus gerai !!!
Markis
| 05/20 20:52 Atsakyti
Kagi belieka laukti kada BAR komandai nusisypsos laime ir ju kiema ateis svente. :)
seras
| 05/20 20:53 Atsakyti
nu maziausiai ka jam padaryt reikia tai nekaltint save tausoti save lenktynese gal but ateis diena kada jis lenktyniaus fereri komandoje o tada parodes ka gali
Mclaren_fanas
| 05/20 20:53 Atsakyti
kai nesiseka tai nesiseka
zyzius
| 05/20 20:54 Atsakyti
Man tik idomu ko JB atvaziuoja ir atvaziuoja. JV gal antrasis pilotas?Tai jam ir genda tik...
Ferrariliux
| 05/20 20:56 Atsakyti
vo cia tai reiktu pritaikiti sita ''geras pilotas blogam bolide''
AnukAzz
| 05/20 20:56 Atsakyti
Totaliai zmogui nesiseka, bet taip jam ir reikia :]]
Antilagas
| 05/20 20:58 Atsakyti
Respectaz Villeneuve’ai... Vat tokiomis salygomis turetu vazhiuoti visi pilotai, vat chia tai talentas ir menas jausti tai ka turi "rankose". Sahkez, su tokia situacija 12-a vieta nera tokia jau ir bloga... Idomu, to momentu, kai bolidas uzhgeso, kokie zhodzhiai sklido ish Villeneuve’o lupu... Na ka padarysi, letas bet patikimas buvo pakeistas i greita, bet nepatikima. Tikesimes, kartu su J.Villeneuve’u, kad pasiseks visas ar bent jau didzhiaja dali problemu ishspresti ir likusia dali sezono uzhbaigti kur kas sekmingiau.
Jarno
| 05/20 21:09 Atsakyti
situacija ta pati kaip ir pernai renault, geresnis driveris gauna visa sh.
×

TOP naujienos