J. Vowlesas: svyravimas niekur nedingo (6)

J. Vowlesas: svyravimas niekur nedingo
logo Gegužės 25 d. 20:02, Pirelli

Mercedes“ inžinieriai mano, kad bolido destabilizacijos problema prie didelių greičių, kuri smarkiai trukdė komandai sezono pradžioje, dar iki galo nėra likviduota, nors praėjusiame etape Ispanijoje ji pasireiškė kur kas mažiau – buvo pasiekta nemaža pažanga.

Tačiau „Mercedes“ vyr. lenktynių inžinierius Jamesas Vowlesas teigia, kad kol kas nesurastas sprendimas, kuris leistų visiškai panaikinti bolido išilginio svyravimo problemą.

„MÅ«sų bolidas tik viename etape iš šešių važiavo normaliai. Pagaliau turėjome mašiną, kuri važiavo taip, kaip reikia, - pasakojo J. Vowlesas. - Mes galėjome ją reguliuoti, parinkti tikslius nustatymus, galėjome su jais eksperimentuoti, o W13 į visa tai reagavo tinkamu bÅ«du. Apie automobilį, kurį turėjome pirmuose penkiuose etapuose, to pasakyti nebuvo galima.

Tačiau mes neturime puoselėti didelių vilčių, nes tai buvo tik vienoje trasoje, kuri mÅ«sų bolidui tiko daugelį metų prieš tai. Mums teks dar daug ką išsiaiškinti ir daug ką išanalizuoti. Manau, kad bÅ«tų neteisinga sakyti, kad bolido svyravimo problema yra visiškai panaikinta.

Mes iki šiol matome, kad varžovų mašinos irgi nuo to kenčia ir esu įsitikinęs, kad problema kankins visus vėl, nes kol kas visi ją dar tik nagrinėja, tačiau Barselonoje šiai bėdai spręsti buvo padėtas rimtas pagrindas.

Galiu patvirtinti, kad mes žengėme rimtą žingsnį į priekį, jei kalbėsime apie tas priemones, kokių mes ėmėmės dirbdami trasoje ir dabar mus reikės vystyti tai, kas jau pasiekta.

Mums teks lenktyniauti trasose, kuriose mes tikimės sunkumų, tai yra Monakas ir Baku, kurios yra sudėtingos ir čia galima tikėtis siurprizų. Bet skirtumas yra tas, kad dabar pagal greitį mes mažai nusileidžiame lyderiams ir jau galime kovoti dėl pergalių“.

Kartu Ispanijoje abiem „Mercedes“ pilotams teko mažinti greitį paskutiniuose ratuose dėl problemų su jėgos agregatu. J. Vowlesas paaiškino tai bolido perkaitimu aukštos temperatÅ«ros sąlygomis, kuri visą savaitgalį vyravo Barselonoje.

„Jėgos agregatas labai smarkiai perkaito, - pripažino specialistas. - Norint geriau suprasti situaciją, kai oro temperatÅ«ra pasiekė 37 laipsnius, o prieš pabaigą buvo dar karšÄiau. Tai labai daug, o sąlygos, kuriomis vyko Ispanijos GP, buvo ypatingos, jei lyginsime su bet kuriomis F-1 tvarkarašÄio lenktynėmis.

Pilotai turėjo į tai reaguoti, tai galima buvo padaryti, perjungus jėgainę į tausojantį režimą ir garantavus, kad variklis gautų pakankamai oro aušinimui, be to, dažnai tekdavo atleisti akseleratorių ir judėti riedant. Lewisas Hamiltonas ir George'as Russellas puikiai susitvarkė su užduotimis ir sugebėjo su tokiais bolidais pasiekti finišÄ…“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 188
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 05/28 06:47 Atsakyti
Sunkesnes judancios mases-didesni ratai.Uzsimerke visi dziaugiasi sia naujove. Antra , man rodos, labai ilga baze.Pagaliau ka as pats protingiausias, ka ten nera mastanciu zmoniu.Tiesiog juokas, tiek chebros , o sprendimo nera...vien problemos.
kart
IP: ff4c1cb | 05/26 14:00 Atsakyti
RBR
05/26 08:53

Idomiai skamba formuleje1 pasakymai judeti riedant. Ir cia greiciausia autosporte serija:) galejo gal ant dviracio persesti, butu pamyne greiciau:D iki ko nusirito, bolidai sokineja, rieda, taupomos padangos. Galetu dar varzybu pabaigoje duoti priza pilotui, kuris iveike distancija su maziausiu degalu kiekiu. Juk ekologija:)

Ar tikrai greičiausia? :)
RBR
IP: 4a3a9d2 | 05/26 08:53 Atsakyti
Idomiai skamba formuleje1 pasakymai judeti riedant. Ir cia greiciausia autosporte serija:) galejo gal ant dviracio persesti, butu pamyne greiciau:D iki ko nusirito, bolidai sokineja, rieda, taupomos padangos. Galetu dar varzybu pabaigoje duoti priza pilotui, kuris iveike distancija su maziausiu degalu kiekiu. Juk ekologija:)
mercedess
IP: 30517c3 | 05/26 08:30 Atsakyti
Nemanau kad išsprendė, nes ten visi daug mažiau šokinėjo. Tieaiog trasa palankesnė ir tiek.
Mmm
IP: 8aff88e | 05/25 21:40 Atsakyti
rasytojelis
05/25 21:25

Tai jūs apsisprękit išsprendėt ar ne, Toto sako, kad išsprendė, Vowles sako, kad ne, tai kaip iš tikro :D

Išsprendė
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 05/25 21:25 Atsakyti
Tai jūs apsisprękit išsprendėt ar ne, Toto sako, kad išsprendė, Vowles sako, kad ne, tai kaip iš tikro :D
×

TOP naujienos