Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Modula Oblongata
IP: b41afae | 09/27 12:01 Atsakyti
Hshsbbs
09/25 18:27

Tai palauk, pienius dievas ar masina greita susikonstravo? Susipainioj... skaityti daugiau

Kodėl tu viską juoda arba balta nori traktuoti? Max labai geras, labai geras RBR, jų kombinacija nereali. biudžeto lubas viršijo ne tik RBR, gavo baudas užtai. Biudžeto klausimas pakankamai šviežias todėl yra daug klausimų dėl interpretavimo. Visi mokosi, todėl 2022 m. visos komandos sutilpo į biudžeto rėmus. Apie Vettelį nieko nerašiau išvis. Vettelis pats išėjo iš RBR, Ferrari pradžioje viskas normaliai buvo, vėliau kiek perdegė panašiai kaip Perez, kažkas panašaus darosi su Lecler (tikiuos klystu)
Hshsbbs
IP: 54bfdb9 | 09/25 18:27 Atsakyti
Modula Oblongata
09/25 14:16

Tai ir kalbėk argumentuotai o ne kažkokiom teorijom.
1. RBR
... skaityti daugiau

Tai palauk, pienius dievas ar masina greita susikonstravo? Susipainiojai savo svajonese. Nuosekliai ir kantriai virsyjo biudzeto lubas, nuosekliai ir ir kantriai FIA padovanojo cempionu titula. Apie veteli neturejai kaip atsisaudyt, tai pavemei kazka ko pats nesupratai. Kazkam patogu tiketi, kad dieva palaiko o ne cheateriu saika.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 09/25 15:08 Atsakyti
Modula Oblongata
09/25 14:16

Tai ir kalbėk argumentuotai o ne kažkokiom teorijom.
1. RBR
... skaityti daugiau

Taigi jis ziuri formule 20+ jam nereik pasakot kokia komanda nupirko RedBull :D
Modula Oblongata
IP: b41afae | 09/25 14:16 Atsakyti
asdasdsdf
09/25 12:14

Baisiai stiprus argumentai tik dar pamirsai folijos kepure paminet.

Tai ir kalbėk argumentuotai o ne kažkokiom teorijom.
1. RBR nupirko lyderiaujančią komandą??? Jaguar buvo lyderiai 2004? 7 vieta, po metų RBR 7 vieta ir t.t. Eita nuosekliai ir kantriai link rezultatų.
2. Perezo karjera jau ėjo šešėlį 2019. RBR ištraukė iš to pavėsio ir visiems buvo siurprizas. Pirmus 2 sezonus už RBR suvažiavo dar pusėtinai. Nėra jis kažkuom išskirtinis ar labai blogas. Toks ale Massa, Rubensas.
Na o toliau tamstos kažkoks nepavykęs minčių kratinys nuo Vetelio iki tikėjimo nelegaliu bolidu. Tikėti neuždrausi. Bet labiausiai neuždrausi fantazuoti. Sunkiausia pripažinti kad RBR sukūrė tiktai gerą bolidą, MB susifeilino, Ferrari taip pat pridarė rimtų klaidų (bolido šokinėjimai ir pan.). Po sezono daug kas pradėjo kopijuoti RBR ir gerokai truktelėjo į priekį (Aston). Kai kurie net sezono metu kardinalių priemonių ėmėsi (McLaren) ir tai davė rezultatų. Net MB pradėjo kopijuoti RBR sprendimus ir tai davė rezultatų. Bet vat kažkam vis dar patogiau tikėti nelegaliu bolidu
Masterpiece
IP: b16bec7 | 09/25 13:36 Atsakyti
Klepsidra
09/25 11:57

norint kazka apgailetino pamatyti - tiesiog paziurek i veidrodi. Piast... skaityti daugiau

Kloune, apie kokia rizika kalbi? As tau faktais ir kalbu, Norrisas vaziavo beveik sekunde greiciau visas lenktynes, ar senos uzpiltos Nuno akys skaiciu nebepazista? Sakau, vel desimt metu reikes pajaco agonija ir Piastrio vartyma stebet
kart
IP: ff4c1cb | 09/25 12:22 Atsakyti
Klepsidra
09/25 11:57

norint kazka apgailetino pamatyti - tiesiog paziurek i veidrodi. Piast... skaityti daugiau

Laikas tau jau išmokti palaikyti mėgstamus lenktyninkus be šikimo ant kitų. Visa Alonso aplinka kalta buvo, dabar jau ir Sainzo buvusi ir esama.
Nors klausimas, kiek tu čia juos palaikai, o kiek tiesiog užsišikęs dėl to, jog kažkas kažką tau prieš kažkada pasakė.

Visi tos pačios komandos lenktyninkai lygiai taip pat "verkia" dėl sukeitimų, bet matai verkiančius tik tuos, kurie tau nepatinka. Buvo Mersų situacija, buvo Alpine situacija, bet aišku, tau čia tik Norisas, kuris buvo tuo metu daug greitesnis, "verkia" dėl to, kad kam čia rizikuoti ir padangas gadintis be reikalo.
asdasdsdf
IP: 54bfdb9 | 09/25 12:14 Atsakyti
Modula Oblongata
09/25 08:45

Dar belieka actą pagarinti ir ką nors apie skiepus. Būtum puikus ko... skaityti daugiau

Baisiai stiprus argumentai tik dar pamirsai folijos kepure paminet.
Klepsidra
IP: 982b8a5 | 09/25 11:57 Atsakyti
Masterpiece
09/24 11:18

Koks tu apgailetinas :D kiekviena karta bando cia kazka irodinet apie ... skaityti daugiau

norint kazka apgailetino pamatyti - tiesiog paziurek i veidrodi. Piastri nera geras tik sutarti pratese su juo, Norrisas buvo sekunde greitesnis kazkokioj paralelinej visatoj, kiti apsilenke ir budami maziau greitesni - Norrisas vienintelis rizikavo. Panasu, kad visi faktai - checked. svarbu juokinga :D :D :D :D :D :D :D :D :D desimtmecius bus juokinga :D :D :D :D :D
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 09/25 10:50 Atsakyti
Na rb fanai gali pasisakyt ar jums šitas sezonas buvo įdomus, man tai kai MB fanui, kai MB dominavo nuo 2014 iki 2020 nebuvo itin įdomu, tik 2016 sezonas rosbis vs hamis, bet tik tiek. Suprantu, kad RB fanams malonu matyt tokius rezultatus, bet įdomumo prasme, kad lauktum kiekvienų lenktynių 2021 manau tikrai, kad ne.
tuscios
IP: 06f3e2f | 09/25 08:50 Atsakyti
Faktas, o ne emocija
09/24 09:39

Lengva laimėti kvalą, kai esi FIA globotinis, kuris anksčiau daužy... skaityti daugiau

kvailiu kalbos,kai subresi galvosi kitaip - laikas gydo netgi kvailuma :)))
Modula Oblongata
IP: b41afae | 09/25 08:45 Atsakyti
asdasdsdf
09/24 20:01

Visi gudrus pezet, tai ir as papezesiu.
Redbuliu (ne f1 komando
... skaityti daugiau

Dar belieka actą pagarinti ir ką nors apie skiepus. Būtum puikus konspiracijos teorijų platintojas
asdasdsdf
IP: 54bfdb9 | 09/25 08:14 Atsakyti
Vienu zodziu
09/25 07:39

Sudejai ant galo mintis lyg butum senas F1 fanas, bet is komentaro log... skaityti daugiau

F1 ziuriu 20+ metu, netflixo shlamsta bandziau ziuret, bet per daug ten pasakeliu. Ne man toks popsas.
Keista kaip zmones taip lengvai linke sudievint zmones. Niekas nesako kad pienius nemoka vaziuot. Viso mano komentaro esme, kad jis nera 1 sekunde greitesnis uz visus. Tiesiog taip nebuna. Kai turi geriausia bolida, lengva vaidint geriausia. Naivi aveliu banda tuo aklai tiki.
Haiku
IP: 181cb29 | 09/25 07:45 Atsakyti
.Art'a
09/25 00:03

Paskaičius,Japonijos good morning'ą,labai kažko-nieko neatsitiko.. ... skaityti daugiau

Poetas grizo...

Japonijos trasa,
F1 rieda kaip vėjas,
Gyvenimas spartus.
Vienu zodziu
IP: 181cb29 | 09/25 07:39 Atsakyti
asdasdsdf
09/24 20:01

Visi gudrus pezet, tai ir as papezesiu.
Redbuliu (ne f1 komando
... skaityti daugiau

Sudejai ant galo mintis lyg butum senas F1 fanas, bet is komentaro logikos galima matyti jog apie F1 zinai is Netflix... :) arba MV pergales ant tiek nervus paveike jog beleka rasai :D
.Art'a
IP: 433af7d | 09/25 00:03 Atsakyti
Paskaičius,Japonijos good morning'ą,labai kažko-nieko neatsitiko.. Startas tai blogas.. Per lietų,gal dar blogiau viskas atrodytu,paėmus trasos istoriją..
Kaip tas,Maxius!?.. Dar jo neskelbia,čempionu?.. Gal dar jis per prastai varo trasoje.. M.Verstappenas: dabar mūsų kritikai gali nepersistengti.. M.Verstappenas: nevertinantys mūsų pasiekimų,nėra tikri f1 fanai.. :-O L.Norrisas jau biškutį naglėja,vis į podiumus tempia,net,G.Russellą,įskaitoj sugebėjo pastatyti į savo vietą.. Va,O.Piastris nustebino,sezono atradimas,pokštelėjo kitus ir jis jau ant podiumo.. Ferrai pasistengė,stengiasi jie,tik pagal galimybes,nėra jau visiškai atsilupę ir beviltiški.. Gal geresnio,jiems management.. Kad ir F.Alonoso,sujudėjo-sukrutėjo.. Taip ir reikia,nenuleisti rankų.. Vis,kažkokį pnt.,įmesti į statistic.. S.Vettelis: Lewisas įrodė, kad yra geriausias iš visų.. ;-),:-))
SliMMaz
IP: 5202f81 | 09/24 20:54 Atsakyti
Jo Jaguarai buvo lyderiai, futbole irgi Salzburga nusipirko, pz koki lyderi, beveik Real'a :DD Komanda SUINTERESUOTA, kad jos antrasis pilotas, netrukdytu pirmajam, bet veztu taures ir dublius komandai, kaip Barrichello, Webberis, Bottas, Couldthardas. Perezui gal ir netinka siu metu atnaujinimai, bet su tokiu bolidu vistiek turetu podiumus rinkt, bet jis siaip luzeris yra, prisisvaigsta apie kazkokia kova ir perdega. Bet jus svaikit toliau, kaip RB smugdo savo pilota del verstapeno kuris turi persvaros dviem sezonam i prieki
asdasdsdf
IP: 54bfdb9 | 09/24 20:01 Atsakyti
Visi gudrus pezet, tai ir as papezesiu.
Redbuliu (ne f1 komandos, bet limonado kompanijos) strategija visose sporto sakose nusipirkt lyderiaujancias komandas, kad ju brenda reklamuotu to sporto "geriausieji". Tas pats ir su F1. Nusipirko komanda, uzdejo limonadini pavadinima ir kuria pasaka apie nenugalima verstapena. Kodel ne apie abu savo lenktynininkus? Nes tada bus akivaizdu, kad ne verstapenas dievas, o masina tiesiog afigienai greita.
Perezeas "liurbis", nemoka vaziuoti ir t.t.? Jei jis toks butu, i F1 butu nepakliuves. O jis ne tik, kad pakliuvo bet daug metu jau vaziuoja joje.
Kodel tieg daug failina si sezona? Nes mete issuki super duper nenugalimajam. Netycia kreivai pareguliuota masina, netycia kranelias prisuktas. Teoriskai turi vienoda masina, praktiskai negali pademonstruot tokio greicio kai pienius. Spaudimas jam milziniskas is visu pusiu. Ir kai pienius vaziuoja atsiputes, net nespausdamas is masinos 90%, perezui tenka spausti 110%. Is to pasipila klaidos. Neperseniausiai Vetelis pas limonadinius dievas buvo, perejus i kita komanda paaiskejo, kad nifiga ji ne dievas ir toli iki jo. Lygiai taip pat ir pieniu iskrapscius is redbul bolido manau pamatytume ta pati crashstapena kuri mateme jo f1 karjeros pradzioje.
Pabaigai apie pati cocacolos bolida. Nors uzmusk netikiu, kad jis legalus. Greiciu skirtumai tiesiog per dideli. Ir FIA panasu, kad tai tinka. Bapkes eina, nauji ziurovai ateina pasiziuret i dieva lenktyniaujanti. Seni fanai iseina, bet kam jie rupi. Is nauju lengviau isviliot pinigus.
pauja
IP: 41bef01 | 09/24 16:18 Atsakyti
Fakas
09/24 09:50

O tai kodel perezas su "nelegaliu" bolidu tokiu rezultatu nerodo? Turb... skaityti daugiau

Perez yra liurbis, visą karjerą toks buvo. Truputį per geras vidunei komandai, bet labai per silpnas top komandai. Galima prisimnti kaip jis atrodė atėjęs į mclaren, galim matyt kaip dabar atrodo red bull
Laikroduk
IP: 38c97fe | 09/24 15:41 Atsakyti
Laikrodukas
09/24 14:49

Nera ko ne ziureti tu lenktyniu, kol dominuoja viena rusis. Mano zmona... skaityti daugiau

BEEEEET, jei galetu pati tavo zmona isteketu uz "nesimpatiskiausio" jei tik galetu, nors niekam nereikalinga. Ka tada darytum ar sakytum?:)
bratka
IP: 034a656 | 09/24 15:41 Atsakyti
Jau neįdomu žiūrėti bus

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749