Japonijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2014 Spalio 04 d. 06:07, Daimler
Japonijos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Šį kartą buvo greitesnis vokietis, kuris trasos ratą įveikė per 1 min. 33,228 sek. ir 0,982 sek. aplenkė komandos draugą. Tiesa, L. Hamiltonas bandydamas įveikti greitąjį ratą su vidutinio kietumo padangomis padarė klaidą ir patyrė avariją.
Trečią vietą užėmė „Ferrari“ komandos lenktynininkas Fernando Alonso, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko jau daugiau nei vieną sekundę. Ketvirtoje ir penktoje vietose treniruotę baigė „Williams“ pilotai Felipe Massa ir Valtteri Bottas.
Šeštąją vietą užėmė „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, o septintoje vietoje buvo Kevinas Magnussenas iš „McLaren“, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko daugiau nei dvi sekundes.
Aštuntoji ir devintoji pozicijos atiteko „Toro Rosso“ lenktynininkams Jeanui–Ericui Vergne‘ui ir Daniilui Kvyatui. Dešimtuką užbaigė antrasis „McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas.
„Red Bull“ komandą paliekantis Sebastianas Vettelis bei „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas susidūrė su technikos problemomis ir atitinkamai įveikė tik 6 ir 5 ratus, bei užėmė 15 ir 12 vietas.