jaudrius kirsintojas ar megaujausi, kad jo niekas nenubaus ?

2012 Gegužės 14 d. 15:46

Kaip jau daugelis turbut spejote pasislyksleti tema, kurioje jaudrius (A.Baranauskas) isverte samoningai ne taip teksta, kad Alonso apkaltino, jog pergale is jo ateme autsaideris. Kodel jis ta padare ? specialiai norejo sukirsinti kitus vartotojus, ar taip reiskia neapykanta ? jau daugelis pastebejo, kad po siuo slapyvardziu besislepiantis adminas, visiskai issidirbineja ir zino, kad niekas jo nenubaus. bet tuo paciu noreciau paklausti normaliu f-1.lt adminu, kaip AF-1, ar Gincius, ar jus tenkina tokia saliska sio zmogaus veikla? O tuo labiau uz klaidinga informacija reiketu bausti, nes tai yra akivaizdus melas. Ar jus tenkina, kad akivaidziai meluojantis jaudrius, taip nevykusiai bando supriesinti gerbejus ? P.S Alonso sake : "I think we didn't lose the win because of the Marussia because if you had the pace in the last stint, you had to *** Pastor and we didn't because they were faster than us, but for sure, we went out of the plan because of the backmarker." Taciau reiketu suabejoti labai rimtai, arba admino jaudriaus anglu kalbos ziniomis, arba jo nesveika neapykanta Alonsui, kuria reiskia ne komentaruose, o naujienose. Tema apie MS, kurioje MS teige, kad BS idiotas, parasyta to paties zmogaus, matosi, kad jaudriusjaute dziaugsma ja rasydamas, nors MS ta labiau pasake ant karstuju. Aisku sita tema bus tuoj isrtrinta, uzrakinta, o uz uzbanintas, bet tai dar karta parodys, diktaturos egzistavima, viesoje erdveje ir vieno zmogaus kompleksus paciam sau.

2012 Gegužės 14 d. 15:58

Įdomus vienarūšių sakinio dalių skyrybos metodas.

2012 Gegužės 14 d. 16:06

Helis > man rodos ne cia pataikei, lietuviu kalbos pamokeles vyksta cia ne cia.

2012 Gegužės 14 d. 16:22

ne veltui senoves zemaiciai sakydavo, kad per didelis "alonzo-fanatizmas" gali peraugti i silpnaprotyste :D

2012 Gegužės 14 d. 16:31

dr. Lauda > tu bent skaitei antraste ir ka Alonsas sake?

2012 Gegužės 14 d. 16:34

Ralfas>> "būti ar nebūti - štai klausimas koksai...".
Nelabai supratau, ką tu parašei, bet man patiko:D

2012 Gegužės 14 d. 16:36

Ir ką autorius norėjo tuom pasakyti? Nevykelio rašinėlis...

2012 Gegužės 14 d. 16:49

Šiaip teisybės Ralfo žodžiuose yra, ne pirmą kartą tenka stebėti press konferenciją, o po to čia perskaityti straipsnį apie Alonso atsiliepimą apie kvalą ar lenktynes visai priešingingą, kiek piktesnį, ar įžūlesnį nei buvo ištikrųjų. ;)
Neaišku, ar čia taip smagu vartotojus kiršinti, nes kai kurie aklai savo mylimus lenktynininkus gina, ar banus dėti. Kiek juokinga, o gal ir graudu iš admino pusės...
Et, tikriausiai dabar man jau banas nusimato, ar posto trynimas. :))

2012 Gegužės 14 d. 17:06

As manau cia veikia slaptosios tarnybos, jos nori supriesinti zmones, kad jie nematytu tiesos. Manau, tai susije su mergaites paemimu.

2012 Gegužės 14 d. 17:10

maniakas_GT >> :D maladiec.. kedizmo sindromas ir formulę pasiekė :D

2012 Gegužės 14 d. 17:19

maniakas_GT> :goodjob: sitas geras :lol:

2012 Gegužės 14 d. 17:28

naturalu, kad nevykeliais svaiciojasi, Alonso hateriai. Limpbizkit muzikantas, matosi, kad nelabai gaudosi apie ka tema. Anyway svarbiausia normalus kaip f1a, suprato kame problema. Ir gal kita kart bent akivaizdaus melo nebebus. o tokiems kaip dr lauda, niekas jau nebepades.. Haters gonna hate.

2012 Gegužės 14 d. 17:31

Ralfai, tau tikrai nusisviecia ispejimas vien uz tai, kad pasielgei kaip mazas vaikas: sukurei tema, parasei komentara, po to nuejai i kita diskusijos tema ir parasei ta pati komentara. Uz tai, kad nesugebi normaliai ir tvarkingai elgtis sioje svetaineje tikrai liksi apdovanotas.

2012 Gegužės 14 d. 17:31

f1a > bet tu paciu, gal ir neblogai tureti f-1.lt zaisliuka ir cia pakeiksnoti ar iskraipyti tikra informacija, tai kaip nori ir tuo labiau susilaukti daktaro laudos aplodismentu :)) galbut cia ir slypi visas malonumas..

2012 Gegužės 14 d. 17:33

La Form > ta padariau, nes kai kurie nueis tik i ta tema, o be to, sita tema tikrai bus uzdaryta, tad kad postas isliktu, parasiau ta pati temoje apie moderatorius, bet pripazink nauja tema, sulaukia daugiau smalsuoliu, negu ta pati, alei i tema. Ir man nesvarbu, kad uzbanins, svarbu, kad daugiau MELO ir slykstaus melo, bent jau pilotu vertime nebutu, galetum pati pasisiulyti padeti jaudriui isversti teksta.

2012 Gegužės 14 d. 17:42

Ralfai> Na, gal ir kelia tokią ironišką šypseną šita situacija, gal ir kelia. ;)

2012 Gegužės 14 d. 17:50

Asmeniškai ta pastebiu ne pirmą kartą, nes šį puslapį laikyti objektyviu kartais sunkoka. Šiuo atveju su Allonso. O šiaip tai, čia ir slypi šio puslapio problema - kolektyvas sudarytas iš žmonių kurie arba: a) nemoka anglų kalbos normaliai b) nesugeba būti objektyvūs
Vienu ar kitu atveju - nuo to puslapis niekad netaps normaliu puslapiu teikiančiu F-1 žinias, o čia besilankantys žmonės sugebės tik vieną normaliai ir tai yra - "flame wars".

2012 Gegužės 14 d. 17:54

nu ir tema :D cia kaip nuejus i svecius prisika kambari ant kilimo ir apreke kad nera popieriaus :DDD Alonzofilai jau kaip Garliavos patvoriniai kelia surmuli

2012 Gegužės 14 d. 20:48

Ralfas kirsintojas ar megaujasi, kad ji nubaus ????

2012 Gegužės 14 d. 22:26

Ralfai, Alonso spaudos konferencijoje aiškiai pasakė, kad Picas jam galbūt kainavo pergalę. Taip po to, toje pačioje spaudos konferencijoje, jis pasitaisė, kad tai nieko nelėmė, bet aš to naujienos rašymo metu nemačiau ir tai šiaip nieko nekeičia.

"Yeah, we were a little bit unlucky maybe. We had a Marussia but I think he got a penalty at the end. Obviously, it's not a solution now but hopefully people start to understand that they need to respect the rules and today again they didn't and they paid the penalty. [b]It's more of a penalty the penalty we paid – maybe the race win – but yeah a little bit disappointed.[/b] But they [Williams] did a great job and they had the pace, because in the last stint, if we were faster than the Williams we had the opportunity to *** but they were quicker than us so thy deserve the victory."

Straipsnyje, tuo tarpu, citata išversta nieko neiškraipant:

"„Mums šiek tiek nepasisekė. Mums sutrukdė „Marussia“, – po finišo teigė F. Alonso. „Po to jis gavo baudą, kuri, aišku, nieko jau nebelėmė, tačiau, reikia tikėtis, žmonės pradės suprasti, kad reikia gerbti taisykles. [b]Šiandien jos nebuvo gerbiamos ir jis gavo baudą, kuri galbūt buvo per maža, nes tai mums galbūt kainavo pergalę.[/b]“"

Antraštė taip, tirštoka, bet tokios jos jau yra - turi būti trumpos ir aiškios. Ir tai nėra citata.

Sėkmės sergant už savo mėgstamą pilotą!

2012 Gegužės 15 d. 14:59

Na cia senai aisku, kad siame psl., o ir kai kuriuose kituose antrastes yra dirbtinai sutirstinamos, ka pas jaudrius ir patvirtino. Tokiu budu pritrauki daugiau skaitanciu ta naujiena, naturaliai daugiau ir komentuojanciu :)

2012 Gegužės 15 d. 23:41

gudriai susuko paaiskinima. paprastai antrastes buna tokios, kaip krivicko laidos, o straisniu turinys toliau normalus.

2012 Gegužės 16 d. 09:08

analogiskai ir su straipsniu, kur sumis isvadino sena. Sutirstinot per daug jau :) na bet jum kuo daugiau lankytoju, tuo geriau, tuo daugiau reklamos ir babkiu gaunat, tai naturalu, cia jau zmogus turi rinktis ar lankytis cia ar ne :)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas