JAV GP: penktadienio treniruotės nr.1

JAV GP: penktadienio treniruotės nr.1
logo 2005 Birželio 17 d. 20:24, West
„McLaren“ pilotas Juanas Pablo Montoya, atsigavęs po patirtų nesėkmių Kanadoje, pirmosiose penktadienio treniruotėse Indianapolio trasoje Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo greičiausias.
Jo komandos draugas Kimi Raikkonenas nesugebėjo įveikti savo greitojo rato ir lentelėje liko paskutinis. Besistengdamas pasiekti kuo geresnį rezultatą, suomis išslydo iš trasos ir turėjo grįžti į komandos garažą. Tuo tarpu komandos pilotas bandytojas Pedro de la Rosa, tuo metu greičiausias trasoje, dėl neaiškios priežasties sustojo antrame posūkyje ir taip baigė savo treniruotes.
„Jordan“ pilotas Narainas Karthikeyanas vienuoliktame posūkyje padarė klaidą ir išlėkė iš trasos. Praėjo tik dvi minutės ir pilotas iš Indijos vėl atliko panašų manevrą, tik šį kartą – posūkyje pažymėtame šeštuoju numeriu.
Naraino pavyzdžiu sekė ir „Jordan“ konkurentės „Minardi“ ekipos pilotas Christijanas Albersas. Trasoje taip pat klydo ir Jacques Villeneuve‘as („Sauber“) bei „Ferrari“ pilotas Rubensas Barrichello.
Sesijos pabaigoje į trasą išvažiavo „Toyota“ pilotas bandytojas Ricardo Zonta. Brazilas nuvažiavo labai greitą ratą ir aplenkė trečioje vietoje likusį Fernando Alonso daugiau nei puse sekundės.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621