JAV GP: šeštadienio treniruotės

logo 2014 Lapkričio 01 d. 18:05, Daimler
JAV „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Ir vėl greitesnis buvo britas, kuris trasos ratą įveikė per 1 min. 37,107 sek. ir 0,883 sek. aplenkė komandos draugą. Tiesa, abu pilotai skundėsi stabdžių darbu.
Trečią ir ketvirtą vietas užėmė „Williams“ komandos lenktynininkai Felipe Massa ir Valtteri Bottas, kurie nuo L. Hamiltonas atsiliko jau daugiau nei vieną sekundę. Penktas treniruotę baigė „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso.
Šeštąją vietą užėmė „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, o septintoje vietoje buvo Nico Hulkenbergas iš „Force India“. Aštuntas buvo „Sauber“ komandos atstovas Adrianas Sutilas.
Devintoji pozicija atiteko antrajam „Ferrari“ lenktynininkui Kimi Raikkonenui, kuris nuo L. Hamiltono atsiliko daugiau nei dvi sekundes. Dešimtuką užbaigė „McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas.