JAV GP: šeštadienio treniruotės

JAV GP: šeštadienio treniruotės
logo 2015 Spalio 24 d. 18:58, Pirelli
JAV „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Britas buvo vienintelis pilotas, kuris trasos ratą įveikė greičiau nei per 2 min.
Treniruotės prasidėjo lyjant nestipriam lietuj, tačiau po 40 min. pradėjo vėl smarkiai lyti. Sinoptikai žada, kad oro sąlygos ir toliau išliks gana prastos. Tai reiškia, kad kvalifikacija gali būti nukelta į sekmadienio rytą. Jei dėl oro sąlygų nepavyktų surengti kvalifikacijos ir sekmadienį, tuomet startinė rikiuotė gali būti nustatyta pagal šios treniruotės rezultatus.

Antroje vietoje treniruotę baigė „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis. Tačiau vokietis net kelis kartus buvo apsisukęs trasoje. Trečias liko „Force India“ atstovas Nico Hulkenbergas.
Dėl prastų oro sąlygų daugelis lenktynininkų klydo ir pabuvojo už trasos ribų. Labiausiai nepasisekė „Mercedes“ lenktynininkui Nico Rosbergui, kuris apgadino bolido priekį, dėl ko buvo priverstas praleisti dalį treniruotės, laukdamas kol mechanikai pakeis priekinį sparną ir patikrins ar nėra kitų pažeidimų.
[rezultatai id=16 dalis=fp3]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778