JAV GP: šeštadienio treniruotės (16)

JAV GP: šeštadienio treniruotės
logo 2015 Spalio 24 d. 18:58, Pirelli
JAV „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Britas buvo vienintelis pilotas, kuris trasos ratą įveikė greičiau nei per 2 min.
Treniruotės prasidėjo lyjant nestipriam lietuj, tačiau po 40 min. pradėjo vėl smarkiai lyti. Sinoptikai žada, kad oro sąlygos ir toliau išliks gana prastos. Tai reiškia, kad kvalifikacija gali būti nukelta į sekmadienio rytą. Jei dėl oro sąlygų nepavyktų surengti kvalifikacijos ir sekmadienį, tuomet startinė rikiuotė gali būti nustatyta pagal šios treniruotės rezultatus.

Antroje vietoje treniruotę baigė „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis. Tačiau vokietis net kelis kartus buvo apsisukęs trasoje. Trečias liko „Force India“ atstovas Nico Hulkenbergas.
Dėl prastų oro sąlygų daugelis lenktynininkų klydo ir pabuvojo už trasos ribų. Labiausiai nepasisekė „Mercedes“ lenktynininkui Nico Rosbergui, kuris apgadino bolido priekį, dėl ko buvo priverstas praleisti dalį treniruotės, laukdamas kol mechanikai pakeis priekinį sparną ir patikrins ar nėra kitų pažeidimų.
[rezultatai id=16 dalis=fp3]


Komentarai (16)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mindaugas Pleita
| 10/25 09:41 Atsakyti
Yra, bet pilotai apie dabartines lietaus padangas atsiliepia tik neigiamai. Vis karts nuo karto iskyla tas klausimas, kodel nera normaliu lietui skirtu padangu.
Kubietis
| 10/24 22:15 Atsakyti
Del lietaus, tai cia daugiau saugumo reikalas. Aiskiai pasake, kad, jei del prasto oro negali kilti sraigtasparniai, negali vykti ir treniruotes, kvalifikacija, varzybos ir t.t. O zaibuojant, evakuojami trasos marshalai. Todel padangos cia visiskai ne prie ko. Gali, kad ir off road uzdeti, yra kiti aspektai, del kuriu neimanoma uztikrinti saugumo.
Romantikas
| 10/24 21:59 Atsakyti
SOS netas pavedė :/ Neatlikau spėjimo :/
Gal galima susiekt ir pasakyt kaip spėčiau kol neprasidėjo klava?
Jei neatkels iki rytojaus?
Klepsidra
| 10/24 21:40 Atsakyti
Pirelli pagamina tokias padangas, kokias du cirkininkai uzsako
armas007
| 10/24 20:26 Atsakyti
Prieš 15 min per skyports lyjo gan stipriai. Sakė kad kvalifikacija prasides, bet gali būti ir tikriausiai bus vis atidėliojama.
MCL-_-fanas
| 10/24 20:20 Atsakyti
Kai oras? Gereja gal?
a9
| 10/24 19:59 Atsakyti
Tiesą sakant treniruotė buvo neįtikėtina - vyko tai, ko seniai jau F-1 nebuvo. O būtent - lijo stiprus lietus, bet bolidai važiavo trasoje. Istorinis įvykis, sensacija. Deja esu įsitikinęs, kad tai buvo tik nesusipratimas ir jei per lenktynes lis toks pats lietus, lenktynės nevyks, kaip jos nevyko jau 10 metų, lyjant tokiam lietui. O gal staiga įvyko stebuklas ir tas stebuklas, kurį šiandien matėme per treniruotes, tęsis toliau? Drambliuko svajonės.
Stinger
| 10/24 19:50 Atsakyti
Tai suko ratus todėl, kad blogiausiu atveju FP3 rezultatus užskaitys kaip kvalos.
gilles82
| 10/24 19:46 Atsakyti
M.Pleita>> O tu matei treniruote? Suko absoliuciai visi ratus viena po kito, pliaupiant liuciai. Nuo 2008 nemaciau tokio vaizdo.
launius4
| 10/24 19:37 Atsakyti
Spėlionę reikia pateikti likus valandai iki kvalos.Jei kas tykisi,kad atidės ir lauks,o kvala nebus atidėta,tai spėlionė negalios.
×

TOP naujienos