Jėgainių gamintojai siūlys mažinti jų kainą

Jėgainių gamintojai siūlys mažinti jų kainą
logo 2016 Sausio 13 d. 06:55, Daimler
Ne kartą buvo rašyta, kad pernai metų pabaigoje „Formulės-1“ Komisija atmetė siūlymą įvesti alternatyvius variklius.
Vietoje to, iki sausio 15 dienos jėgos agregatų gamintojai FIA turi pasiūlyti, kaip būtų galima sumažinti jėgainių kainą bei jų prieinamumą privačioms komandoms.
Vokiečių „Auto Motor und Sport“ pavyko sužinoti kai kurias detales apie gamintojų siūlymus, kurie bus paskelbti artimiausiomis dienomis. Yra teigiama, kad gamintojai nesiruošia kurti naujų jėgos agregatų 2018 metams. „Mercedes“, Ferrari“, „Renault“ ir „Honda“ mano, kad kur kas pigiau būtų subsidijuoti dabartines jėgaines privačioms komandoms ir už jas prašyti po 12 mln. eurų per vieną sezoną.
Tarp kitų siūlymų, kurie padėtų sumažinti variklių kainą, būtų svarstoma galimybė standartizuoti kai kuriuos jėgos agregatų elementus – baterijas, MGU-K, MGU-H ir, tikėtina, turbinas. Toks sprendimas leistų sumažinti šių elementų kūrimo bei gamybos kainas. Taip pat tikimasi, kad artėjančiame susitikime gamintojai taip pat pasiūlys būdus kaip padidinti jėgainių galingumą ir jų garsą.
Kaip rašo „Auto Motor und Sport“, nėra jokių garantijų, kad tokie siūlymai bus patvirtinti, kadangi Bernie Ecclestone siekia apskritai sumažinti variklių gamintojų įtaką „Formulės-1“ pasaulio čempionatui ir toliau primygtinai reikalauja, kad čia atsirastų kur kas pigesni alternatyvūs varikliai.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218