Jei čempionate nebūtų trijų „top“ komandų (12)

Jei čempionate nebūtų trijų „top“ komandų
logo Sausio 09 d. 06:00, Force India

„Mercedes“ dominavimas „Formulės-1“ pasaulio čempionate tęsiasi, kartu „Ferrari“ pernai taip pat pasirodė labai neblogai, o antroje čempionato pusėje labai gerai pasirodė ir „Red Bull“ ekipa. Likusiųjų komandų pilotams labai retai pavykdavo įsimaišyti į ginčą dėl pergalių bei podiumų, kuriame dalyvavo vien tik trijų „top“ komandų pilotai.

Bet jei teoriškai prileisime, kad jie nedalyvavo čempionate ir perskaičiuosime sezono rezultatus, tai išeitų, kad pergalę Konstruktorių įskaitoje iškovojo „Force India“, o čempiono titulą laimėjo Sergio Perezas. Žodžiu, nieko nuostabaus, kadangi šios komandos pilotai iš tikrųjų užėmė 7 ir 8 vietas pagal 2017 metų rezultatus.

Taigi, jei iš skaičiavimų išmesime „Mercedes“, „Ferrari“ ir „Red Bull“, tai vaizdas bus toks: komandinėje įskaitoje nugalėtų „Force India“ su 616 taškų, už jos išsidėstytų „Williams“ (355 taškai), „Renault“ (266 taškai) ir „Haas“ (264 taškai). Tuo tarpu „Sauber“ būtų galėjusi surinkti 77 taškus, o ne penkis, kaip tai buvo realybėje.

Esant tokiam išsidėstymui, čempiono titulas atitektų Sergio Perezui (316 taškų), o vicečempionu taptų Estabanas Oconas (300 taškų), Felipe Massa užimtų trečią vietą su 217 taškų. Ketvirtuoju sezoną galėtų užbaigti Carlosas Sainzas (184 taškai), o jo dabartinis komandos draugas Nico Hulkenbergas būtų penktas (170 taškų), šeštą vietą užimtų Romainas Grosjeanas (149 taškai).

Komentarai (12)


Giedrius1
| Sausio 11 d. 12:37
Ei, adminai, nenorite pajudinti subinių ir pasimokyti lietuvių kalbos?! Yra visokie kursai, kuriuose galima gauti naudingų žinių ir tuomet rašyti straipsnius, iš kurių nesityčios portalo lankytojai.
P.S. Man labai patiko žodis “prileiskime”, bet labai nustebau, kad nebuvo pavartotas žodis “daleiskim” arba “bukvaliai”. Turėtumėte jaustis “abydnai”!
yla
| Sausio 10 d. 19:19
Jeigu bobutė būtų su kiaušais....tai būtų diedukas.
dailiux
| Sausio 10 d. 03:41
Nebūtų pelningo čempionato visų pirmiausia
Kubietis
| Sausio 09 d. 13:39
Ir ko vertas toks straipsnis: "kas būtų, jeigu būtų". Tiksliai taškų nepaskaičiuosi niekaip. Nes buvo ir susidūrimų ir baudų, gautų besimaišant vadinamiems top3 komandų pilotams ir panašiai. Bendrą vaizdą žinoma galima susidaryti, nes ir plika akimi matėsi, kad Force India stipriausia iš likusių. Bet taškų skaičius labai jau čia grubiai ir ūkiškai apskaičiuotas, neatsižvelgiant į jokius faktorius.
CrEaTiVe7
| Sausio 09 d. 13:18
Man tai toks straipsnis nemaišo. Įdomiau tokį nestandartinį paskaitinėt kartais.
lafania
| Sausio 09 d. 12:55
Joooo... galėtų būti atskira rubrika "Kas būtų jeigu būtų Ąž?". Pvz. temos: "kas būtų, jeigu visi važiuotų atbuli , arba "jei mechanikai ratus keistų užrištomis akimis ", arba "jei Ž.Savickas vairutų ferrari bolidą " ir t.t.
Tyliai
| Sausio 09 d. 12:39
"prileisime"... Ar autorius taip ir šneka kaip rašo?

F-1.lt pulsas